Пам’ять – найбільша скарбниця людської душі. «Відлуння у вічність» – концерт пам'яті Богдана-Юрія Янівського, українського композитора, піаніста та педагога. Вечір, який дозволить торкнутися до його пісенного набутку й глибокого таланту.

Богдан-Юрій Янівський вже життя поклав на розвиток мистецтва. У Львові він працював завідувачем музичної частини Львівського театру юного глядача. Викладав у консерваторії та Вищому музичному інституті. Завдяки його старанням піснями стали численні поезії Богдана Стельмаха («Гуси-лебеді», «Колискова для матері», «Є на світі казка», «Верховинська колискова»), а також інших відомих авторів — Л. Костенко, Р. Кудлика, Р. Лубківського, І. Франка, П. Шкраб’юка, Д. Павличка, Р. Братуня, П. Лехновського, І. Драча. 

7 грудня о 18 годині на камерній сцені Львівської філармонії ми згадаємо талант цього непересічного львів'янина, який відійшов у вічність 11 років тому. Літературно-музична композиція «Відлуння у вічність» за участю солістів філармонії Оксани Мацегори (сопрано) та Володимира Пономаренка (тенор) подарує радість музики та поезії затишного зимового вечора.