Йому 73, але продовжує гастролювати по світу і підкорювати серця жінок різного віку. Пісні Тото Кутуньйо знайомі не одному поколінню, в них міститься ціла епоха.

У дитинстві він з легкістю самостійно освоїв чотири музичних інструмента: саксофон, гітару, ударні та клавішні. У сукупності з проникливим італійським тембром з хрипотою – а його ні з ким не сплутаєш!

У 19 років він відправляється в якості барабанщика з ансамблем G-Unit в піврічній турне по світу. До цього досить тривалий час відіграв на ударних у різних місцевих гуртах. Після повернення в Італію Тото створює свою команду, починає активно гастролювати і складати музику. Він стає частим учасником фестивалів і конкурсів (переможець Євробачення в 1990-м). Якщо шанувальникам він відомий своїми романтичними баладами, то у вузьких колах він став користуватися повагою і шаною завдяки вмінню писати не менш якісні мелодії і тексти для інших виконавців, не боячись конкуренції. Найбільш зоряні його “клієнти” – Адріано Челентано і Джо Дассен.

З кожним з них вийшли десятки спільних робіт. А улистопаді 2010 року Тото Кутуньйо приїздив з гастролями до Києва, де виступив спільно з сином Адріано Челентано — Джакомо. Цікаво, що Кутуньйо заспівав там “Червону руту” В. Івасюка.

Рік за роком Кутуньйо розширює територію гастролей, виступає дуетом із зірками світової величини, освоює телебачення. Стає героєм мільйонів фото і відео. Так – аж до 2009 року.

Сім років тому співак переніс серйозну хворобу, відійшовши на час від концертної діяльності. Але вже через півроку повернувся до колишнього графіка. І сьогодні продовжує роз’їжджати з концертами, перетинаючи континенти.