Концерт з участю однієї з найвідоміших пар, танцюристів і викладачів світового класу – засновникам Tango Rouge Company, постановниками самого видовищного танго-шоу «Noches de Buenos Aires», світовим зіркам – Нері Піліу (Neri Piliu) і Шаніни Кіньонес (Yanina Quinones), в супроводі італійського танго-оркестру «Tango Spleen Orquesta».

Молода харизматична пара кожною появою на публіці викликає загальне захоплення своїм різнобічним і досконалим танго, насиченим то пристрастю, то легкої романтичної ніжністю. Їх постановки відрізняються елегантним і віртуозним танцюванням, вишуканими костюмами і видовищністю.

Акомпанувати цим блискучим танцюристам буде не менш відомий в світі танго, італійський оркестр«Tango Spleen» під керівництвом Мар’яно Сперанза (Аргентина).

На глядачів чекає ще один сюрприз – незрівнянний майстер Аргентинського фольклору, який протягом багатьох років поспіль є одним з кращих на світовій сцені – Еміліо Корнехо(Emilio Cornejo) здивує Вас мистецтвом справжніх аргентинських гаучо.