Натоліч - це справжній український поп-рок, пристрасний та чуттєвий. Професійний саунд, шалена енергетика, що наповнює тебе зі сцене вже в перші секунди. Їх концерти це справжній емоційний вибух, а їх хіти врізаються прямісінько в серце. 
Вже цієї осені гурт вирушає у тур більш ніж 12 містами країни. Не пропустіть можливість почути їх "наживо" у своєму місті.

За версією конкурсу «RockTheNation» від Просто Радіо - увійшли до п’ятірки найбільш затребуваних молодих рок гуртів України. Учасники найгучніших музичних фестивалів, таких як «ATLAS WEEKEND», "Respublica", «WOODSTOCK UKRAINE», «Схід- Рок», «Раковець фест», «Стопудівка» та інших. 
Гурт має в активі дебютну платівку під назвою «Прометей», три відеороботи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей» - останній має позитивні відгуки від музичних відань, ротацію на українських музичних каналах i посідає четверте місце у головному хіт-параді телеканалу М2.
Наразі готується до виходу другий альбом гурту, деякі релізи з якого можна буде почути «наживо» у всеукраїнському турі цієї осені. 

Склад: 
Вокал, тексти - Костянтин Рафальський 
Бас - Данило Рафальський 
Гітара - Сергей Дудко 
Барабани - Денис Рейс 


Ми в мережі Facebook: 
https://www.facebook.com/natolichofficial# 
Наш канал на YouTube: 
https://www.youtube.com/user/natolichofficial