У притчі «Двадцять хвилин з ангелом» автор зіштовхує цинізм і бездушшя повсякденного світу, де все продається і усе купується, з дійсною безкорисливістю, на яку персонажі п’єси реагують по різному.

Совдепівський режим не хотів бачити п’єси Олександра Вампілова, але сьогодні вони надзвичайно актуальні, тому що проблеми маленької людини – це є вічні проблеми. Як розпізнати справжнє кохання, справжнє людське почуття, як відчути справжню біль, як взагалі побачити просту справжню людину в суспільстві яке спивається, яке не думає про ближнього, яке думає тільки про себе, про свої прибутки, про свою поживу. І так породжується страх і як позбутися цього страху? Це ті проблеми над якими задумувався Олександр Вампілов.

Складна, жанрова природа одноактних п’єс О. Вампілова, містить у собі трагічне, комічне, філософське і притчове начало.

Герої типові обивателі – і смішні, і беззахисні, і зворушливі, і часто агресивні у своєму неуцтві і брутальності. Просто звичайні люди. «Історія з метранпажем» – анекдотичний випадок з адміністратором, який ледве не помер від неймовірного жаху перед нікому незрозумілим словом «метранпаж».

Тривалість вистави 2 год. 30 хв
Режисер вистави – Ярослав Федоришин
Сценографія та костюми – Алла Федоришина