У програмі вечора унікальні уривки з вистав, спогади від легенд – метрів українського театру і кіно Народних артистів України: Ади Роговцевої, Раїси Недашківської, Федіра Стригуна, Таїсії Литвиненко, Ольги Сумської, Лариси Кадочнікової, Остапа Ступки, музичну частину вечора представлять Народні артисти України: легендарний композитор – Мирослав Скорик, солістка Віденської опери – Вікторія Лук’янець, співачка та актриса – Валентина Ковальська, Заслужені артисти України: Віталій Борисюк, Руслана Лоцман, учасники мистецького об’єднання «Народна філармонія»: Павло Тютюнник, Тетяна Школьна та лауреат всеукраїнських конкурсів – співачка Ольга Гура.

Немає, певно, людини, яка б не відчула магнетичної сили театру і кіно, яка б не зливалась з персонажами, не переймалась їхніми турботами і бідами, їхніми пристрастями. Хто на рівні побутових і життєвих проблем та подробиць, хто на вищому рівні, яким є пізнання сенсу життя, на рівні пізнання духу, завжди невтоленного і бентежного.

Богдан Сільвестрович Ступка зіграв більше 100 ролей у театрі та знявся в більше 120 фільмах. Численні нагороди і звання цього геніального майстра своєї справи займають великий список. Іван Васильович Миколайчук зіграв 34 ролі у кіно у його доробці 9 сценаріїв і 2 режисерські роботи за що удостоївся багатьох нагород.

Тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77