У Львівській Опері відбудеться Міжнародний фестиваль неаполітанської пісні "Зорі Неаполя". Концертна програма розкриває неповторний світ неаполітанських пісень, які давно складають золотий фонд європейської музичної культури і які прозвучать на українські тексти поета Богдана Стельмаха.

Пісенне дійство створить незабутню романтичну атмосферу, у якій неаполітанські пісні українською мовою запрошуватимуть випити філіжанку запашної львівської кави десь у затишному куточку Неаполя чи поласувати найсмачнішою у світі неаполітанською піцою на одній з вуличок Львова. Чарівні мелодії, народжені пристрасним неаполітанським серцем, перенесуть вас у казку мрій про кохання, якими снять морські причали Санта Лючії і далекі схили італійського Везувію, а відтепер снитимуть українською мовою кам’яні леви та древні мури Львова.

На Фестивалі ЗОРІ НЕАПОЛЯ зустрінуться Львів і Неаполь, поєднаються Україна та Італія. Адже разом з українськими виконавцями неаполітанські пісні українською вперше заспіває відома італійська співачка Annalisa Martinisi!