Великий сольний концерт електронного гурту Shanti People!

Надихнувшись недавньою подорожжю до Індії, учасники проекту підготували багато нового матеріалу, який і буде презентований під час львівського виступу. 

Shanti People завжди роблять свої виступи унікальними, щоб зберегти екзотичну самобутність і спілкуватись з публікою на зрозумілій багатьом мові електронної музики. 

За останній рік гурт встиг записати новий альбом «Urban Mantras», уже другий в дискографії проекту, повиступати із сольними концертами по всій Україні, підготувати проект по мотивам древнього епосу «Ramayana. Діалоги про вічне» в колаборації із Антоном Слєпаковим (Вагоновожатые) та Валерієм Горловим (Maoya). 

Ума, вокалістка проекту: "Мантри не тільки усувають тривоги та приносять умиротворення розуму та серцю, вони допомагають розуміти природу створення, тому для нас це, в першу чергу, практика самоусвідомлення. А в своїй творчості ми намагаємось передавати їх через зрозумілу багатьом електронну музику. Ми дуже радіємо, що можемо поділитись цим скарбом з нашими слухачами. Ефект від прослуховування буде не тільки естетичним".

Телефон: 032 225 75 50.