Цього разу, у Львівській філармонії, зустрінуться Академічний симфонічний оркестр Хмельницької філармонії та «DUO 9». Диригент проекту — Тарас Мартиник. 

Вечір розпочнеться з Концерту для флейти Ре мажор  ор. 283 Карла Рейнеке, а продовжиться  Подвійним концертом для флейти, фортепіано та оркестру ор. 89 Ервіна Шульгофа. 

Далі прозвучить Музика до трагедії Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта» Бориса Лятошинського та Симфонічна поема № 6 «Мазепа» Ференца Ліста. 

До складу «DUO 9» входять Крістоф Ріттер, фортепіано та Елизавета Бірюкова, флейта.  
Незалежно від того, коли був написаний музичний твір, Крістоф Ріттер вважає, що його завжди варто розглядати як сучасний. Його власний концерт – це діалог, розмова, гра з невизначеним результатом, даючи простір для інтуїції та чогось несподіваного.  Веймарська вища школа музики імені Ференца Ліста, а також міжнародні майстер-класи інтерпретації музичних творів для співаків і піаністів у відомих консерваторіях Прінстону, Тайбею, Біль, Бермінгему, Осло, Стамбулу та Дубліну дозволи Ріттерові у повній мірі реалізувати свої головні художні ідеї та принципи, основним з яких є розвиток індивідуальності шляхом ідентифікації звуку.