Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою… Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»…

Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси.

Проста і чуйна історія про собак і людей, історія, яка закликає до людяності і добра. Вистава спонукає замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?

Інсценізація Євгена Чистоклетова.

За мотивами повісті Костянтина Сергієнка “До побачення, Яре!”

 

Тривалість вистави – 1 год. 20 хв.

  • Прем’єра – 27 березня 2016 року
  • Режисер-постановник – Євген Чистоклетов
  • Художник-постановник – Мар’ян Савіцький
  • Пластика – Нінель Збєря
  • Відеопроекція – Ася Кравчук
  • Асистент режиссера – Олександр Трифонюк

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва спільно з ЛКП «Лев»

Для дітей від 12 років!