Грандіозний концерт, на якому прозвучать пісні з нового альбому Supernation, а також пісні, які вже давно є класикою українського року. «Друга Ріка» – українська рок-група створена на початку 1996 року в Житомирі. Заснували шкільні друзі Віктор Скуратовський та Олександр Барановський (Корадо). Через короткий проміжок часу до них приєднався Валерій Харчишин – їх і можна вважати засновниками групи.

У 2007 Валерій Харчишин потрапляє в жахливу автокатастрофу, а після цього, у 2008 році, виходить новий альбом «Мода» – альбом насичений життям і бажанням жити. До нього увійшли треки, які довгий час зберігалися в архівах Корадо (гітариста А. Барановського), а після пригоди з Харчишиним, ці пісні набули нового змісту.

У 2012 році ДР випускає першу частину Metanoia і засновує свій благодійний проект «Я БУДУ ЖИТИ» – це соціальний проект по боротьбі з лімфомою.

У 2013 році Друга Ріка випускає два відеокліпи: соціально-іронічну «Назавжди (НаНаМаНа)» і ліричну «Скажи». «Скажи» – спільний дует з Вірою Брежнєвою на зворушливу ліричну пісню з соціальним підтекстом.