«Укроп» – це музика революційного часу.Більшість пісень були написані під впливом Майдану та наступної за ним війни на сході, всі вони є потужним виразом різних емоцій, якими живе сучасний українець – від гіркого плачу до дикого крику, від ніжного кохання до лютої ненависті, від тихого прокляття до рішучого заклику до бою.

«Укроп» – це узагальнююча назва всіх українців, яку нам дали проросійські сепаратисти (москалі), аби принизити нас та образити. Але мудрі українці перевернули це в свою користь, і сьогодні Укроп, це – «Український Опір», назва, яку з гордістю носить весь патріотичний рух в Україні – військові, волонтери, майданівці, та всі звичайні пересічні українці. Тому можна сміливо сказати, що альбом Гайдамаків з цією промовистою назвою присвячений усім без винятку патріотам України, які сьогодні не словом, а ділом доводять, що всі вони «козацького роду». Дякуємо усім Вам, друзі, ця музика – для вас, і про вас!

Альбом був записаний на київській студії ФДР, з осені 2013 по весну 2015 року, та вийде на видавництві «Дзеркало Світу». Пісні з альбому майже в хронологічному порядку відображають події останнього року – від початку Майдану до сьогоднішніх днів.