У рамках 20-річчя оркестру  Артур Яронь виступить з благочинним концертом на підтримку своїх українських друзів. У такий спосіб піаніст прагне виявити свою солідарність з народом України. Кошти від концерту будуть передані на потреби  Української армії.

Впродовж багатьох років оркестр «Віртуози Львова» та Артур Яронь виступають у концертних програмах у Львові та Польщі.

 «Артур Яронь – авторитетний музикант, піаніст, організатор багатьох музичних проектів у Польщі, багаторічний партнер Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». У польському місті Бусько-Здруй під його керівництвом проходить міжнародний музичний фестиваль. У м. Кельце Артур Яронь є директором досить авторитетної музшколи, де навчається понад 800 учнів» – розповідає засновник та художній керівник оркестру, народний артист України Сергій Бурко.

Піаніст виступав у Львові на фестивалі «Віртуози», і ось після значної перерви львів’яни та гості міста знову насолоджуватимуться майстерною грою Артура Яроня. Піаніст виконає два шедеври – Рапсодію у блюзовому стилі
Джорджа Гершвіна та Концерт для фортепіано з оркестром № 2 Каміль Сен-Санса.

Піаніст є прекрасним інтерпретатором музики Джорджа Гершвіна. Фортепіанний концерт Гершвіна «Рапсодія у блюзовому стилі» написаний у стилі  «блюз-джаз». Він дуже цікавий і доступний для сприйняття широкому слухачеві. До виконання залучений відповідний склад оркестру, музиканти, які працюють у такому стилі, це  і саксофони, і ударні. Твір є дуже популярний, і неодмінно викличе чимале зацікавлення у аудиторії. Окрім того, цей твір буде прем’єрним спільним виконанням оркестру та Артура Яроня.