Цього вечора на сцені Львівської Філармонії буде справді феєричне дійство. Одна тільки поява їх на сцені здатна викликати шквал оплесків. Молоді, запальні, в креативних дизайнерських шароварах і з незгасаючими посмішками, вони зачаровують з першого погляду. 

А далі починається магія…Звуки прадавніх інструментів переплітаються з сучасними ритмами та гармоніями, і час немов зупиняється, а ти опиняєшся в полоні шаленого драйву, що його випромінюють кращі з кращих майстрів своєї справи – музиканти-віртуози оркестру Шaravaraband.
І знову оркестр Шaravaraband запрошує своїх шанувальників на справжнє свято української музики. В ексклюзивних композиціях та неперевершених аранжуваннях фронтмена оркестру, джазового скрипаля Святослава Кондратьєва прозвучать найкращі пісні та мелодії України.

Здивує та зачарує оксамитовим звучанням прадавньої української кобзи чарівна ведуча та солістка оркестру Людмила Шорошева.

Спеціальні гості програми – американська та українська співачка і композитор, учасниця четвертого сезону талант-шоу "Голос країни" (команда Святослава Вакарчука) - Брія Блессінг, американка з українською душею, її голос порівнюють із голосом незрівняної Квітки Цісик. Любомир Згурський - талановитий український співак, його голосом захоплювались в Італії та він повернувся, щоб дарувати свій талант численним прихильникам та шанувальникам в Україні.

Це буде справжня весна – непередбачувана та стрімка, пробуджуюча та прекрасна!
Зустрічай її разом з друзями та Шaravaraband!