У Львові з оркестром «Віртуози Львова» під орудою Мирона Юсиповича вперше виступить внук знаменитого цілителя, син видатного українського композитора, флейтист із світовим іменем Станіслав Зубицький

Ініціатор програми «Італійський сувенір» флейтист-віртуоз Станіслав Зубицький вже майже 20 років мешкає в Італії, і вперше виступить із унікальним концертом у Львові. Виконавець вибрав для програми у Львівській філармонії шедеври для флейти італійських композиторів Саверіо Меркаданте, Антоніо Вівальді, Вітторіо Монті, Джуліо Бріччіальді, а також Джоакінно Росінні та Джованні Перголезі.

Концерт розрахований на широке коло слухачів, тому кожен зможе віднайти у програмі для себе щось цікаве. Також на слухачів чекає багато несподіванок та приємних сюрпризів.

Цьогоріч Станіслав Зубицький взяв на себе особливу місію: виступати майже у всіх філармоніях України з різними оркестрами. За словами флейтиста, у такий непростий для України час йому особливо захотілося передати українцям хоч трохи італійського духу та настрою, який неможливо передати словами, його потрібно просто відчути, побувавши на концерті.

Концерти за участю Станіслава Зубицького з великим успіхом відбулися у Києві, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Рівному, Черкасах, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Чернігові, Кіровограді та багатьох інших містах України, де представлено шість різних програм.

Знатним є походження Станіслава Зубицького. Його батько, народний артист України Володимир Зубицький видатний український композитор та виконавець, учень Мирослава Скорика, блискучий баяніст і диригент. Автор багатьох симфоній, сюїт, пісень.

Його бабця Наталя Земна (справжнє ім'я: Наталія Петрівна Зубицька), відома українська лікар-травознай, цілителька, президент Товариства природолікування «Зелена планета».

Дідусь Данило Зубицький, вчений-фітотерапевт, засновник серії аптек «Народна медицина Данила Зубицького», академікАкадемії проблем людини, академік Академії екологічних наук, лауреат премії імені В. І. Вернадського.

Співпраця флейтиста Станіслава Зубицького з оркестром «Віртуози Львова» та диригентом Мироном Юсиповичем відбудеться вперше.

Продовжіть свято закоханих і не пропустіть унікальної можливісті почути у рідномі місті чарівні звуки флейти – вишуканого інструмента у руках блискучого майстра-віртуоза Станіслава Зубицького.