В рамках 21-го Міжнародного форуму видавців.

Святкування проходить щовересня з 2006 року, і збирає кожного разу близько 11 000 наймолодших відвідувачів. Протягом дня діти з батьками розважатимуться іграми, конкурсами та майстер-класами на будь-який смак.

Організатор:

– редакція дитячих журналів „Ангелятко” та „Ангеляткова наука” ;

– міська рада Львова

Мета Свята:

- популяризація читання серед дошкільнят шляхом ігор та забав;

- популяризація родинного відпочинку;

- освітньо-пізнавальний аспект

Концепція Свята :

протягом дня у парку на центральних алеях діють ігрові тематичні майданчики (малювальний, танцювальний, спортивний, цирковий, „чотирилапих друзів” та інші), на яких професійні актори разом з аніматорами проводять конкурси, забави і нагороджують переможців призами та подарунками.

Кожного року Свято читання має особливий характер та родзинки. У минулих роках діти встановили рекорди України – найбільшу карту України та найбільшу дитячу книгу!

Програма –побудована з урахуванням вимог учасників різних вікових категорій та напрямком роботи партнерів. Свято Ангелят покликане популяризувати сімейні, національні та духовні цінності. Тому наші психологи та аніматори розробляють захід, який би зближував батьків і дітей, – дозволив батькам поринути у дитинство, а дітям – спробувати себе у ролі дорослих. Такий формат зробить свято цікавим і корисним водночас.