Вокально-інструментальний ансамбль «Українські Барви», котрий з 1999 року пропагує різножанрове українське музичне мистецтво вітчизняній та світовій громаді, запрошує на концерт-презентацію нового 7-го альбому та відеокліпу на пісню «Ой під калиною».

Склад ансамблю «Українські Барви»
Оксана Стебельська – керівник ансамблю, скрипка, вокал,
Роман Кука – кларнет, вокал, українські народні духові інструменти,
В’ячеслав Філонов – скрипка,
Михайло Кашук – баян,
Юрій Бербенюк – контрабас,
Андрій Бойченко – ударні,
Соломія Вітвіцька – ведуча концерту (ведуча ТСН 1+1) та
Влад Кочатков – режисер відеокліпу, підготувала подарунок усім, хто прагне відчути неповторну атмосферу музичного дійства.

Своє концертне турне містами України «Українські Барви» розпочинають саме з міста Львова – рідного міста Оксани Стебельської, Романа Куки та Соломії Вітвіцької.

В програмі концерту – презентація фірмового стилю колективу «Українські Барви» через музику, що ввійшла у новий альбом. Звучатимуть авторські твори у новому прочитанні та експерименти з українськими народними піснями у різних музичних стилях, інструментальні композиції та імпровізації. Блюз, джаз, сальса, рок-н-рол, кантрі, реггі, джайв і квікстеп, барви мексиканської чи ірландської музики, інструментальні феєрверки, вокальні батли – усе це на концерті «Українських Барв».