З огляду на події в країні захід буде проведений у зміненому форматі – зустрічі давніх друзів та нових гостей Заповідника.

Ми хочемо підняти до обговорення актуальне питання лицарства у наші дні та запрошуємо до дискусії щодо антиукраїнської пропаганди культури і “перекручування” історії України. Саме тому цьогоріч до традиційних складових середньовічної програми також буде внесено лекції та дискусії у форматі вуличної школи.

Запрошуємо до участі реконструкторів доби Київської Русі; танцюристів середньовічних танців; ремісників та майстрів, які можуть навчити своєї справи відвідувачів, та презентувати власні вироби; торгівців продуктами, притаманними для нашого регіону; вуличних музик; лекторів з культури, історії та давніх ремесел для проведення лекцій і дискусій у Тустанській школі; волонтерів, що хочуть долучитися до розбудови середньовічного селища та на кілька днів відпочити від буденної суєти.

Цьогоріч формат “Ту Стані! – 2014″ – це поєднання військового табору та середньовічного містечка з ярмарком. На відвідувачів чекають імпровізовані подвір’я, на яких можна буде познайомитися із технологіями виготовлення та обробки основних матеріалів; бої воїнів-русичів, моноголо-татар та балтів; виступи вуличних музикантів; штурм фортеці та багато іншого. Як і щороку, кожен матиме змогу себе спробувати у майстерності бою та ремеслі своїх предків, грати на давніх музичних інструментах та взяти участь у штурмі фортеці, навчитися середньовічних танців та купити на згадку сувенір ручної роботи, дізнатися історію Фортеці та взяти участь у дискусіях Тустанської школи.

Поважай древню культуру – приїжджай на Тустань!

Докладемо максимум зусиль, щоб цьогорічна Зустріч у Фортеці "Ту Стань! - 2014" не лише відбудеться, але й підтримає бойовий дух українців.