Музичний драйв, монастир, що пережив вічність та неймовірної краси ландшафт Північного Поділля - сповитий легендами Підкамінь чекає на тебе із акордами етно-року

Фестиваль проводиться в дуже мальовничому куточку країни, навколо якого зібралося багато історичних пам'яток, тому у всіх гостей буде можливість не тільки послухати драйвову музику, а ще й погуляти по околицях містечка.

Перш за все, назва "Підкамінь" має свою природну основу - поселення дійсно розміщене під так званим Чортовим каменем, який височить поруч з монастирською горою з найдавніших часів. Важко описати враження від Підкаменя - це дійсно потрібно просто бачити: надзвичайно мальовнича природа, дзвіницю монастиря видно за багато кілометрів до самого населеного пункту, вкриті лісами пагорби - цей дивовижний, магнетичний камінь, оточений козацькими хрестами та могилами. Місце просто енергетичне, містичне.

Так як Підкаменю 2014 офіційно не буде ми вирішили зробити неофіційний. Що це значить: збираємося 18-20 липня в с. Підкамімь біля лісу, і відпочиваємо три дні, берем гітари, будем робити сольні концерти що вечора, футбольний турнір, екскурсія в монастир, спільні фото біля каменя "велетня" і багато цікавих веселощей!


Детальныше http://vk.com/pidkaminfest2014.