Театр-хор «Galart» був створений в 2013 році унікальним диригентом та солістом Артемом Семеновим. (Артем Семенов, закінчив Львівську консерваторію, професійний диригент, срібний фіналіст першого сезону шоу «Україна має талант» (канал СТБ).

До складу колективу «Galart» входять 22 талановитих професійних хормейстерів, 5 професійних рок-музикантів: гітара, бас-гітара, клавіші, ударні, перкусія, та 6 музикантів класичної струнної групи : 2 скрипки, 2 альти та 2 віолончелі. У репертуарі театру-хору перлини світового музичного мистецтва у новому, неповторному звучанні. Геніальні твори Людвига Ван Бетховена, Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Каміля Сен–Санса, Йосипа Гайдна тощо у інтерпретації стилів сімфо-рок та рок–класика набули нових, сучасних кольорів, стали зрозумілими та близькими кожному.

Ці твори вже були презентовані на концертах у місті Києві, та визвали бурхливу реакцію публіки. Також у якості гостя Артем Семенов та хор «Galart» були запрошені на масштабне музичне телешоу «Х-фактор», де з успіхом виконали фрагмент «Реквієма» Моцарта-«Kyrie Eleison» у сучасній обробці.

Ми варті того, щоб бути почутими вимогливими глядачами вашого міста.

Вольфганг Амадей Моцарт. «Lacrimosa»
Вольфганг Амадей Моцарт. «Kirie Eleison» (cоло Артем Семенов)
Джузеппе Верді. «Rekx»
Шарль-Каміль Сен-Санс. «Dies irae»
Карл Орф. «O Fortuna»
Йоганн Себастьян Бах. «Agnus dei» (cоло Артем Семенов)
Шарль-Каміль Сен-Санс. «Requiem» (1 частина)
Георг Фрідріх Гендель. «Hallelujah»
Джовані Баттіста Перголезі. «Stabat Mater» (соло Артем Семенов)
Людвіг ван Бетховен. Симфония № 9 «Ода до радості»