У Концертному залі Львівської філармонії відбудеться доброчинний концерт класичної музики у виконанні Антуанетти Міщенко. Молоду виконавицю класичних творів на революційному фортепіанно пам’ятає кожен, хто побував на Майдані. Адже на запрошення співачки Руслани дівчина грала на Нічній Варті і на барикадах вулиці Грушевського. Підтримка митців, без сумніву, є складовою частиною перемоги. 

Антуанетта Міщенко народилася 4 жовтня 1992 р. у Києві. Займатися музикою почала в восьмирічному віці. У 2000-2004 рр. навчалася в Київській дитячій Академії мистецтв ім. М. І. Чембержі в класі Марії Михайлівни Мерзлікіної. У 2004-2009 рр. навчалася в КССМШ ім. М. В. Лисенка, а у 2009-20014 рр. в НМАУ ім. П. І. Чайковського в класі заслуженого артиста України, професора Валерія Олеговича Козлова.

Антуанетта Міщенко є переможцем міжнародного конкурсу піаністів пам’яті Володимира Горовиця, група «Горовиць-Дебют» (Київ, 2002), а також фіналістом міжнародного конкурсу піаністів пам’яті Володимира Горовиця, середня група (Київ, 2010). Піаністка часто виступає сольно та з оркестром в різних містах України.

Львів’яни чули музику у виконанні Антуанетти під час заходіх до 40 днів Небесної сотні у місті.

Варто зазначити, що невисокі ціни на квитки від 20 до 50 грн. дозволять кожному отримати насолоду від виконання творів класичної музики, пригади хвилюючі миті тих буремних дні.
Кошти за квитки буде використано на підтримку Третього львівського батальйону територіальної оборони.

Концерт відбудеться під егідою Львівського відділу Спілки ветеранів України та за Духовної підтримки Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.