Пікнік у Гаю – можливість провести час разом з друзями та рідними на свіжому повітрі, смакувати улюблені страви, співати, танцювати та творити свято разом!

Ми чекаємо гостей на святі з хорошим настроєм та добрими емоціями, з коциками, каріматами та кошиками, які на ярмарку можна щедро наповнити галицькими смаколиками.

Інтерактивна галявина «На кухні просто неба». На галявині буде облаштовано імпровізовану кухню.

Щодня відбуватимуться майстер-класи та частування за участі львівських родин, галицьких господинь та відомих львів’ян, а також гостей міста, які відкриють для себе смак наших страв.

Ми будемо презентувати родинні рецепти та традиції, готувати улюблені страви місцевої кухні та дискутувати про традиції та Львів зараз.

Майстер-класи для малечі та дорослих. На галявинах біля садиб Гаю відбуватимуться майстер-класи за участі львівських майстрів: гончарство, створення коників та ляльок-мотанок, живопис, витинанка та ін.

Кожен зможе створити чи доповнити родинну колекцію витворів-спогадів, створених власними руками та руками дітей.

Коли ти створюєш щось своїми руками, то вкладаєш в цю річ душу, позитивні думки та енергетику. І навіть якщо не все завжди виходить ідеально, як того хотілося б, воно все одно приносить більше насолоди, а найважливіше – робити щось разом з важливими для тебе людьми!

Музика на галявинах Гаю. Щодня з 17:00 на Пікніку з концертною програмою улюблені гурти: Скрябін, Тарас Чубай та «Плач Єремії», «Йорийклоц», «Джалапіта»*

28 червня - Скрябін
29 червня - Чубай
30 червня - Скрипка, Джалапіта, Йорий клоц

Арт-проект «Кольорові піаніно» - гості пікніку разом з художниками розмалюють піаніно. Гості можуть долучитись до гри на інтсрументах.

В останній день Фестивалю на кольорових музичних інструментах зіграють музиканти. Піаніно ми подаруємо школам Львова.