Львівська обласна філармонія готує для львів’ян і гостей міста особливу програму «Broadway Zone», яка гарантує незабутні враження – адже в залі філармонії у живому звучанні симфонічного оркестру та живого вокалу будуть відтворені відомі мелодії з бродвейських мюзиклів та леґендарних голлівудських кінострічок.

Звучатимуть всесвітньовідомі музичні твори із легендарних голлівудських кінострічок – відгангстерської драми американського та світового кіно «Хрещеного Батька» й британського драматичного фільму-мюзиклу «Знедолених» до одного з найвідоміших бродвейських мюзиклів«Скрипаль на даху», і це далеко невичерпний перелік.

Музичні враження доповнять безпосередньо найяскравіші відеофрагменти з улюблених кінострічок, проектовані на великий екран під час концерту.

Незабутнє музичне шоу творитимуть Академічний молодіжний симфонічний оркестр «Inso-Львів» під батутою Cтаніслава Веляника, а яскраве, проникливе виконання сольних партій неперевершеною спрано Наталією Ковальвою не залишить байдужим навіть найбільш прагматичного слухача.

Концерт «Broadway Zone» повністю сконцентрований довкола фабрики кіноіндустрії Голлівуду та бродвейських мюзиклів. Ці кінофільми стали легендами та візитними картками поколінь, запам'ятались високопрофесійною грою акторів, режисерським поглядом, неочікуваними поворотами сюжету, і особливо – музикою.Запрошуємо всіх шанувальників якісної кіномузики на вечір «Broadway Zone» у Львівську філармонію.