ХІ Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів.

Вже понад десять років Фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю» тішить маленьких відвідувачів та дарує нагоду зустрітись з улюбленими казковими персонажами.

Фестиваль приурочений Дню захисту дітей відбувається щорічно та  є улюбленим святом малечі. Ідея фестивалю - популяризація української казки. За десятиріччя існування фестивалю, його відвідали колективи із Польщі,  Львова, Львівської області, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного,  Луцька, Полтави, Києва, Харкова, Черкас, Чернігова, Сум, Кіровограда,  Херсона, Запоріжжя, Луганська, Донецька.  Для колективів це хороша нагода познайомити відвідувачів із своєю творчістю. 

Щороку у фестивалі беруть участь колективи із м. Львова, Львівської області, із західного регіону України і малий відсоток колективів із центральної та східної України. Зважаючи на останні події в Україні та на всеоб'єднуюче гасло « Україна єдина» організатори XI фестивалю мають на меті прийняти переважаючу більшість колективів із Східної та Південної України.

У програмі фестивалю: перегляд конкурсних вистав, які оцінює компетентне журі, розваги та конкурси для учасників, різноманітні майстер-класи народних ремесел, екскурсії, частування, подарунки, дискотека та багато приємних несподіванок.

При вході до музею відвідувачі стають безпосередніми учасниками театралізованого відкриття фестивалю у якому беруть участь професійні актори. Територія музею – старі дерев'яні хати з солом’яними стріхами, зелені дерева, високі смереки, створюють найкращі декорації для відтворення казок.

Оцінує постановки колективів компетентне журі, до складу якого входять професійні актори, режисери, педагоги. Журі визначає переможців у кожній категорії та за наступними номінаціями:

  • Кращий актор;

  • Краща режисура;

  • Краща сценарна розробка;

  • Краще художнє оформлення;

- Краща хореографія;

- Інші номінації на пропозицію журі.

Після завершення виступів учасників фестивалю відбувається урочисте нагородження переможців.

Впродовж фестивальних днів діють розважальні галявини. А саме:

  • «Галявина маленьких майстрів»- народні майстри проводитимуть для дітей та учасників-колективів майстер-класи з різних ремесел: ткацтва, гончарства, розмальовування печі, виготовлення ляльки-мотанки з сіна, тканини, салфеток.

  • «Галявина казкарів» - байки та легенди від казкарів, розповідь про казки.

  • «Галявина розваг» - розваги та забави із Казковою панною, Квітковою панною та веселим Гайовичком.

  • «Плекальня» - колискові в українських традиціях плекання дитини.

Фестиваль «Казка у гаю» - найкраща нагода для діток не лише дізнатись ще більше казок, а стати безпосереднім учасником дійства.

Координатор фестивалю: Юлія Білоус 0968145047.