Сергій Притула представляє:подвійний заряд гумору та жартів від першого україномовного гумор-шоу "Вар'яти"!

 Кажуть, що нічого нового під сонцем немає, але тільки не для вар’ятів!

Щомісяця у львівському клубі Picasso звучать виключно нові жарти від першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» і так вже більше, ніж два роки.

На чолі цієї гумор-ватаги – відомий телеведучий Сергій Притула,(екс-резидент Comedy Club UA “Тернопільський Сірий”, ведучий програм на Новому каналі, спів продюсер скетч-шоу “Файна Юкрайна”). Разом з ним задля щирого і гучного сміху глядачів в поті чола працюють інші вар’яти, представники різноманітних гумористичних проектів зі Львова, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська та Рівного. Всі вони щоразу готують нові комедійні мініатюрки, монологи, музичні виступи, відео замальовки та інші креативні номери.

Наприклад, дует «Колєги» (Рома Гапачило і Володимир Жогло) – то просто ідеальна гумористична пара. Їхні номери ні пером описати, ні в слові сказати, єдиний варіант – прийти, побачити, посміятись. У своєму стилі працює й інший дует «Вар’яти» – це Віталік Тильний і Владзьо (Володимир Ковцун), але смішно не менше. Владзьо ще й читає монологи, а Віталік разом з Юрою Бадзяном читає новини. А є ще Коля Кутуньйо (Микола Коваль), котрий виступає в дуеті з гітарою і забезпечує вже музичну програму «Вар’ятів».

Помідорами та яйцями вар’ятів не обкидали жодного разу за весь час їхнього варятства. Навпаки – публіка як на наркотики, підсідає на гумор Варятів і жоден вечір не відбувається без аншлагів і овацій.

Не тримайте своє шаленство за душею, ставтесь до буденності і проблем з гумором та «Вар’ятами»!