29 листопада в Києві відбудеться українська прем’єра серії вечірок Armada Night, а вже наступної ночі естафету прийме Львів! Це право Західна столиця здобула в запеклій боротьбі з іншим претендентом - Харковом.

Armada Night – вечірка гіганта Armada Music, глобального лейблу, який об´єднує сотні талановитих артистів з мільйонами людей на всіх континентах. Armada Night – одна з найвідоміших серій вечірок всіх часів.

Наразі, це синонім свята багатогранної транс-музики. І Львову пощастить прийняти артистів, які знаються на створенні цієї надзвичайно емоційної, драматичної і водночас драйвової музики. З акцентом на uplifting!

Virus Music представляє: вперше у Львові – Armada Night, клуб Millennium. Тут зберуться любителі єднання і вражаючої легкості тіла і почуттів.

Артисти:

  • Jorn van Deynhoven (Йорн ван Дейнховен, Голландія) – не потребує представлення тим, хто слідкує за розвитком транс-музики. Його енергійні треки грають провідні артисти стилю, а фани по всій планеті передають один одному захоплення музикою Йорна, додаючи: «Транс живий!»

Стрімкий успіх Йорна, як музиканта, зробив його мега-популярний діджеєм. В 2013-му він представив свої діджей-сети Європі, Азії, Північній та Південній Америці, відіграв на таких фестивалях, як Global Gathering в Англії і Україні, Asot 600 в Бразилії, Nature One в Німеччині, Emporium і Luminosity в Голландії, а також на вечірках в культових клубах: Ministry of Sound (Англія), Matrixx (Голландія), Hangar 17 (Ізраїль), Mаndarine (Аргентина) та інших.

Його виступ на Global Gathering 2013 в Києві вважається одним з найкращих серед більш ніж 50 артистів! Не пропустіть! Вперше у Львові – 30 листопада, Йорн ван Дейнховен на Armada Night!

  • Alexandre Bergheau (Александр Берго, Франція) – діджей і продюсер з класичною музичною освітою, один з героїв сучасної транс музики. Його треки звучать в радіошоу і на виступах самого Арміна ван Бюрена. Кожна його робота займає достойне місце в транс-рейтингу магазину Beatport.

Він завоював любов тисяч фанів та іменитих артистів першим же своїм хітом. Colors of Persia вийшов восени 2012-го, отримав підтримку в легендарному шоу A State of Trance і увійшов до компіляцій A State Of Trance Year Mix 2012 та A State Of Trance Radio Top 20 November 2012.

Навесні 2013 композиція Александра Берго «Fahrenheit 32» стала гімном польського фестивалю In Trance United і частиною компіляції A State Of Trance Radio Top 20 April / May / June 2013.

В серпні 2013 новий герой став частиною гіганта Armada Music з випуском спільного з Andrew Rayel суперхіта під назвою «We’re Not Afraid of 138» на новому лейблі Арміна Who’s Afraid of 138? Ця робота в перший же тиждень продажу увірвалась в Топ-10 транс чарту Beatport, а наприкінці місяця увійшла в сьому главу компіляції Universal Religion від Арміна ван Бюрена.

Зустрічайте! Александр Берго – вперше у Львові! На Armada Night .

  • Yura Moonlight (Юра Мунлайт, Україна)

Володар премії «Прорив року 2013» по версії TopDj.ua. Багатьох українських транс-артистів цінує і любить публіка закордоном. І успіх треків Юри є ще одним підтвердженням цього факту. Світовій EDM-спільноті ім´я Yura Moonlight в 2010 році представив Armin van Buuren. Юра Мунлайт – один з фаворитів Маркуса Шульца: кращій діджей Америки підтримує його роботи в своїх радіошоу і на денс-майданчиках всіх континентів, називаючи його «New talent, built for the big room!»

За 2 останні роки студійної роботи вийшло більше 20 релізів, в тому числі і на Armada Music. Багато з них потрапили до чартів Вeatport.