Новий Рік 2020

Бал маскарад- новорічна ніч 2020 в De Luxe
А ви вже знаєте де будете святкувати Новий Рік 2020? Спрощуємо вам пошуки та вибір, адже готуємо для вас неймовірний бал-маскарад! Леді та джентельмени, готуйте сукні та костюми, обирайте вишукані маски та приєднуйтесь до феєричної та загадкової ночі в De Luxe! Запалюватиме публіку відомий львівський ведучий, голос радіо “Львівська Хвиля” Віталій Сиротяк!
м.Львів, вул. В. Великого, 2
+38(096)276-88-85 ;
Family Decor
Про новорічні подарунки варто подбати заздалегідь.У новорічно-різдвяні свята потіште і дорослих, і дітей яскравими незвичайними подарунками від Family Decor
м.Львів, Вул. Гнатюка 15
‎+38(067)990-29-03

Новий Рік - це свято, коли хочеться виглядати особливо яскраво і стильно. Щоб весело провести час потрібно відповідально підійти до підготовчого процесу. Багатьох хвилюють питання: «Де купити наряд на Новий Рік?», «Що приготувати на святковий стіл?», «Де купити подарунки?». Домашня їжа і стандартний набір страв часом набридає. Хочеться чогось смачненького, нового і оригінального. В такому випадку можна замовити їжу на святковий стіл. Існує безліч організацій, які пропонують подібні послуги - доставка їжі додому. Але як знайти перевірену компанію? Ми знайшли оптимальний спосіб вирішення проблеми. На одному сайті міста Львів Ви знайдете всі відповіді на питання, які стосуються організації свята. А саме: 1. Список інтернет-магазинів одягу. У Вас є можливість придбати високоякісний одяг за вигідними цінами для всієї родини. 2. Перелік установ - бар, кафе, ресторан. Ви можете орендувати приміщення на Новий Рік. Довірте справу професіоналам, які накриють для Вас шикарний святковий стіл і забезпечать приємне проведення часу. 3. Магазини подарунків. На Новий Рік прийнято дарувати подарунки рідним людям. Тепер Вам не потрібно витрачати багато часу для того, щоб вибрати презенти для сім'ї. На сайті представлений список компаній. Хочете весело провести час на Новий Рік? Сайт міста Львів зібрав всю найважливішу інформацію, яка стосується організації свята.