Конкурс талантів та краси "Міні-принцеса Львів 2016"

Єва Кулькова – 6 років
Голоси: 1097

Ця міні-принцеса вважає, що вона особлива, тому що красива та розумна білявка. Найбільше Євочка любить ходити до школи, адже манюня просто обожнює навчатися. У вільний час дівчинка любить кататися на роликах, а ще у Єви є цікаве хобі – вона знімає відеофільми за участі своїх ляльок. Справжня принцеса, на думку Євочки, обов’язково має бути справедливою . У майбутньому красуня хоче стати стоматологом, а поки що крихітка з нетерпінням чекає на народження братика чи сестрички.

Адріана Кічула, 9 років
Голоси: 906

Ця смілива та енергійна красуня - перша помічниця наших педагогів. Адріаночка дуже добра та чуйна, завжди підтримує всіх учасниць. Міні-принцеса займається вокалом та вивчає англійську мову, у майбутньому бачить себе успішною моделлю або естрадною зіркою, бо мріє підкорити світ своїми талантами та красою.

Настя Чоба - 3 роки
Голоси: 857

Хоча ця манюня є наймолодшою учасницею конкурсу, Настя найбільше любить керувати! Ця крихітка дуже комунікабельна, вона обожнює ходити з татом до дитячого комплексу та кататися на атракціонах. У вільний час Настюша грає у лікаря та лікує своїх маму і тата від «усіх хвороб»! Дівчинка обожнює солодощі! У майбутньому Настя мріє стати принцессою. Однак найзаповітніша мрія дівчинки - бути тигром!

Юлія Камуть, 9 років
Голоси: 610

Особливість дівчинки – її довге руде волосся. Юлічка займається танцями та акторською майстерністю. У майбутньому красуня хоче стати ветеринаром. Мріє міні-принцеса побудувати свою кар’єру та завести маленького песика!

Еліна Пристайко - 4 роки
Голоси: 502

Ця міні-принцеса дуже вихована та чемна дівчинка, з нею обожнюють гратися старші дівчатка та між собою називають її «лялькою». Еліночка старанно готується до школи: вже вивчає англійську мову та займається з учителем. У вільний час Еля любить ходити на плавання. Дівчинка переконана, що справжня принцеса має бути привітною. У майбутньому красуня хоче лікувати тваринок, а поки що мріє про хом’ячка.

Ірина Чоп - 6 років
Голоси: 425

Ця дівчинка завжди радує всіх своєю посмішкою! Ця міні-принцеса надзвичайно сонячна, весела та добра. Справжня принцеса, на погляд дівчинки, повинна бути красива, чемна та розумна. Іринка мріє стати лікарем-стоматологом та мати крила!

Яна Чорнобай, 10 років.
Голоси: 420

Яночка - справжня леді! Дівчинка вивчає англійську мову та займається у танцювальній студії. Ця міні-принцеса грає на саксофоні та мріє стати пластичним хірургом, щоб мати можливість усім дарувати красу!

Анастасія Жук, 8 років
Голоси: 397

У Насті дуже насичений графік, адже красуня займається танцями, художньою гімнастикою, акторською майстерністю, малюванням. Дівчинка вважає, що справжня принцеса повинна бути стрункою та розумною. Найзаповітніша мрія Насті – стати відомою. У майбутньому міні-принцеса хоче бути танцюристкою! На конкурсі ця красуня має потужну підтримку рідної сестрички.

Влада Дяків, 8 років
Голоси: 365

Це найбільш творча міні-принцеса проекту! Владочка займається художньою гімнастикою та балетом. У вільний час любить створювати власноруч листівки, щоб дарувати радість близьким. Дівчинка складає цікаві казки, тож у майбутньому бачить себе казкаркою або декоратором.

Вікторія Жук, 12 років
Голоси: 303

Найсерйозніша учасниця конкурсу, до всіх завдань ця міні-принцеса підходить дуже відповідально. На конкурсі вона думає не лише про власні успіхи, а ще й хвилюється за рідну сестричку. Віка займається хореографією, акторською майстерністю та малюванням. Мріє красуня підкорити всесвітні подіуми та стати справжньою fashion-зіркою!

Віка Крицак - 6 років
Голоси: 291

Вікуся дуже працьовита та відповідальна! Дівчинка старанно навчається у модельній школі, бере участь у фотосесіях, відвідує художню школу та танці. Красуня переконана, що найголовніше для справжньої принцеси – її вихованість, адже принцеса має бути доброю, чемною та допомагати іншим. Мріє стати лікарем.

Ярена Гюнхан, 8 років
Голоси: 229

Особливість цієї красуні – її гаряча східна кров. Ярена дуже харизматична, комунікабельна та дружня. Дівчинка займається вокалом та танцює східні танці! У мабутньому бачить себе співачкою, а найзаповітніша мрія міні-принцеси – стати заслуженою артисткою України та Туреччини!

Роксолана Бараненко - 8 років
Голоси: 134

Роксолана - весела та життєрадісна принцеса! Найбільше красуня любить співати, тому серйозно займається вокалом та відвідує театральну студію. У вільний час Роксолана займається плетінням браслетів і радує подружок приємними подарунками. У майбутньому хоче стати відомою…співачкою або бізнес-леді…Роксоланка ще не визначилася точно!

Вікторія Смаль, 10 років
Голоси: 130

Міні-принцеса Віка завжди посміхається і відрізняється своєю життєрадісністю та позитивом. Дівчинка серйозно займається танцями та малюванням. На думку конкурсантки, справжня принцеса повинна бути вихованою та граціозною. У майбутньому Віка хоче стати дизайнером або моделлю. Найзаповітніша мрія красуні – мир у всьому світі.

Настя Войтович, 8 років
Голоси: 108

Ця красуня переконана, що справжня принцеса повинна бути привабливою та розумною. Дівчинка займається хореографією та вивчає англійську мову. У майбутньому мріє стати виключно моделлю, тому вже зараз йде до своєї мети! Між собою учасниці називають Настю «Джолі», через неймовірну схожість красуні з відомою акторкою.

Злата Огорілко - 5 років
Голоси: 102

Ця красуня обожнює піклуватися про своїх рідних та готувати для них солодощі. Найбільше любить пригощати близьких пончиками. Злата хоче стати танцюристкою. Дівчинка вважає, що принцеса має бути чемною, гарною та обов'язково носити корону.

Ярина Васильчишин - 6 років
Голоси: 96

Дуже енергійна та допитлива міні-принцеса. Відвідує Художню школу народних мистецтв, танці, вивчає англійську мову, любить малювати. Вважає, що справжня принцеса має бути сильною, красивою, розумною та мати гарний смак. В колективі вважає себе лідером та любить перемагати.

Іванчак Роксоляна, 10 років
Голоси: 71

Роксоляна любить читати книжки та куховарити. На думку дівчинки, справжня принцеса має бути, перш за все, розумною. У майбутньому Роксоляна хоче стати дизайнером або пов’язати своє життя із кінематографом. Поки що красуня займається хореографією та мріє, щоб в Україні нарешті був мир.

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс
Підтримайте учасниць благодійного конкурсу талантів та краси "Міні-принцеса Львів 2016". Ці маленькі красуні змагатимуться за титул найяскравішої крихітки Львова 2016 року.
Головна місія конкурсу "Міні-принцеса Львів" - допомогти збудувати перший у Львові спортивний майданчик для дітей-сиріт, які виховуються в інтернатах. Проектом будівництва керує Центр опіки сиріт (orphancenter.org.ua). Учасниці конкурсу знають, що справжня принцеса повинна мати добре серце, дівчата розуміють важливість свого внеску і дуже старанно готуються до свята. Підтримуйте красунь, та слідкуйте за новинами конкурсу "Міні-принцеса Львів 2016"   (https://www.facebook.com/miniprincessa)