Шкільна форма
032_shkola
Магазин дитячого та підліткового одягу
Магазини стильного дитячого одягу Ассоль та Emili пропонують вам шкільну форму для дівчат з модних польських та турецьких колекцій. Наша форма допоможе вашій дитині почуватись не лише комфортно, а й відчути себе модницею, якій заздритимуть однокласники.
вул. Щирецька, 36, ринок Південний, ТЦ «Калина» - перший поверх, № 1с "Emili", ТЦ "Новинка - "Ассоль" 39Н, (098)5622527 Тетяна, (067)3194868 Галина
Shkolniy_bazar
Интернет-магазин дитячих товарів "Сонечко"
Магазин "Сонечко" пропонує шкільну форму для учнів 1-11 класів - стильний, функціональний та якісний одяг різноманітних фасонів та ділових кольорів. Шкільна форма ніколи не втратить актуальності, це імідж навчального закладу, її наявність сьогодні є обов`язковою. Це й не дивно, адже у шкільній формі учні завжди виглядають охайно та солідно. З нами ви підберете не лише піджак або спідницю, а й блузи, спортивний одяг, взуття та білизну.
winx
Магазин "Winx"
Шкільну форму кращих турецьких виробників пропонує магазин "Winx" на Південному. Якісні тканини, хороші лекала, цікаві моделі виділяють нашу форму поміж інших. Для хлопчиків форма представлена у синьому, зеленому, бордовому, чорному кольорах. Для дівчаток є моделі синього, бордового, чорного кольору. Чекаємо вас за адресою: ТВК "Південний", ТЦ "Калина", магазин 30-Б, Тел. 093 422 39 03, 067 393 52 26
zena
Шкільна форма від виробника
Створюючи колекцію шкільної форми ТМ «ZENA» ми орієнтувались на максимальну зручність, комфортність та якість, не забуваючи і про красу та моду, адже в цьому одязі школярі проводять дуже багато часу, як мінімум півдня. Щоб ходити в школу з задоволенням пропонуємо Вам нашу шкільну форму. Шкільна форма ТМ «ZENA» вишукана та водночас нарядна, діти повинні привчатися до доброго смаку з дитинства.
det_modniki2
Магазин "Дітки-модники"
Магазин "Дітки-модники" пропонує модну шкільну форму. Різноманіття кольорів шкільних блузок та поло сподобається і маленьким модницям і їх батькам. Шкільна форма виготовляється в відповідності до стандартів якості, це використання тканин з натуральної сировини, що робить одежу мякої та приємною на дотик. Головний плюс шкільної форми від магазина "Дітки-модники"- у нас ви зможете підібрати повний комплект- шкарпетки, гольфи, колготи, краватки, спідниці, брюки, блузи, кардигани.... І це не повний асортимент модного шкільного одягу! Бажаємо вашим діткам гарних оцінок, міцного здоровя та мирного неба над головою!
shkol_forma
Стильна шкільна форма
Шкільна форма — перший діловий одяг дитини, презентація себе як особистості. У наши магазинах «Ginkana» і «Golden Kids» представлена колекція шкільної форми ТМ «PACO» і «TORNO» яка в собі містить максимальну зручність, комфортність та якість i водночас не забуваючи про красу та моду, адже в цьому одязі школярі проводять дуже багато часу. Щоб ходити в школу з задоволенням пропонуємо Вам також шкільну форму нашого вітчизняного виробника.
вул. Краківська, 34, вул. Коперніка, 19. Тел 067 900 61 35