Топ експертів нашого міста - ОПТИМАЛЬНЕ ТАКСІ

Специалист
ОПТИМАЛЬНЕ ТАКСІ
Відгуки: 7
Коментарі : 0
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "579 - Opti таксі Львів"
четвер, 20 грудня 2018 р.
Доброго дня. Для того щоб ми змогли розібратись в тій неприємній ситуації що у вас трапилась, через яку вами був залишений негативний відгук і прийняти міри. Зателефонуйте будь ласка за номером 0930103562 Віталій .З понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00. Також ви можете зателефонувати до нас і залишити скаргу оператору і ми на неї відреагуємо. Дякуємо за звернення.
Відгук про "579 - Opti таксі Львів"
понеділок, 18 березня 2019 р.
Доброго дня. Чи могли б ви надати більш детальну інформацію стосовно цього замовлення? Коли був виклик з якого номера, або інформацію про автомобіль який за вами приїхав.Нам потрібно знайти цього водія і відібрати в нього пояснення.Ви можете зателефонувати до нас і зафіксувати цю скаргу, а оператор передасть цю скаргу керівництву і ми з вами зв'яжемось для уточнення. Дякуємо і чекаємо від вас дзвінка.
Відгук про "579 - Opti таксі Львів"
середа, 20 березня 2019 р.
Доброго дня, зателефонуйте, будь ласка за номером 0930103562 і ми з вами обов'язково вирішимо цю неприємну ситуацію. Або надайте свій номер і ми до вас одразу передзвонимо  Дякуємо вам за звернення, та очікуємо від вас зворотного зв'язку. Ваша думка надзвичайно важлива для нашої компанії та ми зі свого боку будемо робити все щоб покращити якість надання послуг.
Відгук про "579 - Opti таксі Львів"
понеділок, 6 травня 2019 р.
Доброго дня,  ми дуже перепрошуємо за дану ситуацію, для того щоб розібратися в цій ситуації та щоб унеможливити виникнення таких ситуацій надалі нам необхідно володіти більш детальною інформацією. Потрібно або ваш номер телефону(з якого ви робили замовлення) або адреси звідки та куди ви їхали. Ми зі свого боку запевняємо що вияснимо причину через яку трапився цей інцидент і докладемо максимум зусиль щоб у майбутньому не було таких  неприємних ситуацій. Дякуємо вам за звернення, та очікуємо від вас зворотного зв'язку. Гарного вам дня.
Відгук про "579 - Opti таксі Львів"
четвер, 31 жовтня 2019 р.
Від лиця компанії перепрошуємо за даного водія, з ним обов'язково буде проведена виховна робота. Чи могли б ви зв'язатися з нами в зручний для вас спосіб, зателефонувавши до нас, або через електронну пошту [email protected] для уточнення інформації по  вашому замовленню і щоб ми змогли вам компенсувати вартість поїздки.
Відгук про "Таксі Вжик у Львові"
понеділок, 18 листопада 2019 р.
Доброго дня. Зателефонуйте на номер 379 з мобільного і попросіть щоб вас з'єднали з адмінісирацією. Ми вирішемо це питання.
Відгук про "579 - Opti таксі Львів"
четвер, 2 січня 2020 р.
Дякуємо за ваш відгук, приносимо вибачення за спричинені незручності. Запевняємо що зробимо все, щоб не виникало подібних ситуацій.