Kavalier Boutique Hotel
12 дуже добре
Я рекомендую
9.43 дуже добре
Я рекомендую
Ресторанно-готельний комплекс Скіфія
12 дуже добре
Я рекомендую
Готель Європа
12 дуже добре
Я рекомендую
Роксолана, отель
12 дуже добре
Я рекомендую
Арт-готель "Модерн" у Львові
8.73 добре
Я рекомендую
Примавера-Люкс, туристична компанія
10.33 дуже добре
Я рекомендую
Апарт-готель "Opera Passage"
12 дуже добре
Я рекомендую
Готель LH Hotel & SPA
8.28 добре
Я рекомендую
Готельно - оздоровчий комплекс Бумеранг
7.98 добре
Я рекомендую

Готелі у Львові

Львів – найбільше місто західної України. Його життя наповнено цікавою історією та як магніт манить до себе шукачів нових відчуттів та поціновувачів краси. Це місто по праву вважається колискою української культури та щорічно приймає велику кількість відвідувачів.

Щоб забезпечити дахом над головою всіх охочих доторкнутися до життя славного міста, Львів пропонує людям різноманітні варіанти поселення. Знайдуться варіанти як для бюджетного туриста, так і для людини з гарними статками. Тому плануючи відпочинок у місті, треба заздалегідь визначитися з бюджетом та враховувати його при виборі тимчасового житла.

Як вибрати готель у Львові

Щоб вдало відпочити, до вибору готелю требо віднестися досить уважно. На вибір пропонуються такі варіанти тимчасового житла:

  • хостел;
  • добова оренда квартир;
  • готелі
  • та інше.

Якщо у людини невеликий бюджет то вибір хостелу буде гарним варіантом. За невеликі гроші людині пропонується ліжко у кімнаті на декілька осіб, загальний санвузол та додаткові послуги, серед яких wi-fi, кухня та інше.

Готелі у Львові досить прибутковий бізнес та працюють в умовах великої конкуренції. Вони пропонують своїм відвідувачам послуги в залежності від свого заявленого статусу. Так сервіс у тризірковому готелі і п’ятизірковому буде значно відрізнятися.

В залежності від вартості номеру клієнту може надаватися сніданок, відпочинок у ланч-зоні, спортзал, послуги пральні та інше. Такі послуги можуть бути включені в вартість номеру, а можуть надаватися окремо за додаткову плату.

Орендуючи квартиру щодобово слід вважати на її місце розташування. Тому що, всі яскраві пам’ятки знаходяться в історичному центрі міста, і якщо квартира знаходиться далеко від нього, а власного транспорту у туриста нема, то доведеться користуватися громадським, що може зіпсувати враження від відпустки.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри