Квест кімнати Львів

Matrix, ігри віртуальної реальності у Львові
11.53 дуже добре
636 переглядів у травні
Vr port - клуб віртуальної реальності у Львові
12 дуже добре
1740 переглядів у травні
Пейнтбол Львів - клуб DELTA (Дельта - пейнтбол, лазертаг, страйкбол)
12 дуже добре
160 переглядів у травні
20 переглядів у травні
12 дуже добре
13 переглядів у травні
13 переглядів у травні
13 переглядів у травні
13 переглядів у травні
13 переглядів у травні
13 переглядів у травні

Квести у Львові

Цікаво провести вечір робочого дня або вихідні допоможуть квести у Львові, які останнім часом набувають все більшої популярності у городян. За допомогою цього захоплюючого проведення часу можна відчути себе героєм вестерна, казки, романтичної історії і навіть фільму жахів.

Все тим, хто любить загадки, ребуси, головоломки, надається можливість взяти участь у пригодах, реалізувати свій хист сищика, проявити вміння працювати в команді. Всім учасникам заходу доведеться згуртуватися, щоб вирішити поставлену перед ними задачу і вийти переможцями.

Різноманітність квестів

У цій розвазі представлені практично всі жанри, що зустрічаються в літературі і кінематографі. Любителі комп'ютерних ігор, також знайдуть для себе цікаву пропозицію. Людям, що захоплюються детективами, фентезі, фантастикою будуть запропоновані сюжетні лінії, які повністю відповідають їх смаковим пристрастям.

Проводяться ігри де завгодно, це може бути приміщення або відкритий простір, тому їх розрізняють на:

  • квест рум;
  • перфоманс;
  • стрілялки;
  • квести для дітей;
  • гра в реальності;
  • лабіринт.

Зазвичай участь у квесті не вимагає особливої фізичної сили і підготовки рівня спецназу. Учасникам потрібно вправність, кмітливість і швидкість реакції — ці якості будуть необхідні всім присутнім і завдяки ним вдасться пройти завдання.

Квести розрізняють на лінійні і нелінійні. У першому варіанті сюжет продуманий і йде за певним сценарієм. У нелінійному же розвиток подій відбувається спонтанно, гравці задають сюжетну лінію, яка може розвиватися найнесподіванішим чином.

Найпоширеніший вид даного розваги - квеструм проводиться в замкнутому просторі, з якого необхідно знайти вихід. У справу вступає логіка і дедукція учасників, спільними зусиллями вони повинні знайти рішення задачі.

Подібні змагання можуть проводитися за містом, на природі. В таких умовах людям, можливо, знадобиться деяка фізична підготовка, це пов'язано з необхідністю долати перешкоди на шляху до мети.

Ігри квести для дорослих - гарна ідея подарунка на день народження. Іменинник може пройти випробування разом з гостями, такий спосіб святкування підійде любителям активного відпочинку, людям, легким на підйом.

При виборі такого подарунка потрібно враховувати смакові уподобання іменинника, відповідно до ними вибирати тематику. Також потрібно звертати увагу на необхідність застосовувати під час проходження завдання силу. Адже важливо, щоб людині було по плечу завдання.

Існують навіть квести для дітей. Це корисне для малюків розвага, що дозволяє їм повірити в свої сили, навчитися справлятися з труднощами. Таке завдання вчить дитину тому, що не буває безвихідних ситуацій, і успіх справи залежить від неї самої. Діткам буде приємно відчути себе супергероями, що зуміли перемогти противника, впоратися з поставленими завданнями і вийти переможцями. Таке досвід додасть малюку впевненості в собі, дозволить розкрити свій потенціал.

Показати
Фільтри