Піцерії Львів

Кафе Tutti
12 дуже добре
737 переглядів в лютому
Якудза (Yakuza), доставка піци у Львові
11.78 дуже добре
265 переглядів в лютому
Піца в лаунж кафе Трава
12 дуже добре
224 перегляди в лютому
20 переглядів в лютому
14 переглядів в лютому
14 переглядів в лютому
7 переглядів в лютому
7 переглядів в лютому
7 переглядів в лютому
7 переглядів в лютому

Піцерії у Львові

Історія виникнення піци розпочалася у далекому XVII столітті, коли з'явилися перші рецепти. Досвід середньовічних і сучасних пиццайоло з успіхом використовують піцерії у Львові, де кухарі завжди готові подати відвідувачам це прекрасне блюдо.

Різні країни з часом стали створювати свої рецепти піци, додаючи в неї інгредієнти, характерні для кухні того чи іншого регіону. Так в Японії це блюдо стали робити використовуючи морепродукти. У Швеції готують відому на весь світ кебаб-піцу, до складу якої входять мариновані овочі, м'ясо, приготований за спеціальним рецептом соус.

У Львові можна замовити цей витвір кулінарного мистецтва, створений з використанням українських продуктів за рецептами львівських пиццайоло.

Асортимент піцерій

У меню кафе Львова представлені різні види піц, серед яких:

  • Маргарита;
  • Гавайська;
  • По-неаполітанські;
  • Дьябола;
  • сицилійська;
  • Маринара;
  • Капріціоза;
  • Чотири сезони;
  • Сирна;
  • Прімавера.

Маргарита включає найпростіші інгредієнти, в її склад входить тісто, сир Моцарелла, спеціально приготовлений томатний соус. Таке поєднання дає надзвичайний смак, зробили це досить просте блюдо популярним у всьому світі. Особливу увагу в Маргариті приділяється якості тесту, воно повинно бути тонким, дуже смачним.

Гавайська піца сподобається любителем ананасів, саме вони входять в її склад. Ананаси в поєднанні з шинкою, а частіше курячим м'ясом, сиром і томатом — смакове поєднання, яке не залишає нікого байдужим.

Будь-яке блюдо, що готується по-неаполітанські має пектися на деревному вугіллі, що дає незрівнянний аромат. А якщо на тонке тісто викладені анчоуси, базилік, сир, то блюдо підкорить навіть найвибагливішого гурмана.

Дьябола підійде любителям гострих страв, до її складу входить гострий перець Чилі, а також ароматна із тонкими вкрапленнями жиру салямі.

Сицилійська піца відрізняється від неаполітанської формою розкочування тіста — основа повинна мати квадратну форму. На неї укладаються анчоуси, сир, базилік.

Замовити піцу Капріціоза можуть любителі грибів, адже вони є обов'язковим елементом цієї страви. Крім грибів в Капріціозу входить соковита шинка, варене яйце, смак якого відтіняють оливки.

Доставка піци користується у Львові великою популярністю, адже це блюдо буває настільки різноманітним, що кожен городян зможе вибрати до душі. Доставка їжі часто виручає людей, яким хочеться спробувати щось цікаве, а немає можливості витратити час на приготування нового блюда.

Замовлення піци — одне з кращих рішень для проведення певних вечірок. Ця страва відмінно поєднується з пивом всіх сортів. Також доставка їжі допоможе добре зустріти гостей, якщо їх візит не був запланований заздалегідь і в будинку немає оригінальних страв.

Багато людей вважають за краще готувати піцу самостійно, придумуючи свої фірмові рецепти. Порівняти домашню піцу з твором професійних кухарів можна в піцеріях міста. Адреси та контактні дані піцерій Львова представлені на сайті міста.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри