Доставка їжі Львів

Ulov - доставка суші
12 дуже добре
259 переглядів у травні
Бістро Нектарин
12 дуже добре
71 перегляд у травні
Доставка На Мангал (фастфуд)
10.5 дуже добре
3409 переглядів у травні
Якудза (Yakuza), доставка суші та піци у Львові
11.71 дуже добре
421 перегляд у травні
Доставка комплексних обідів
12 дуже добре
203 перегляди у травні
ONE:COFFEE - кавові напої та французькі хот-доги
59 переглядів у травні
328 переглядів у травні
187 переглядів у травні
12 дуже добре
181 перегляд у травні
12 дуже добре
86 переглядів у травні

Доставка їжі у Львові

Послуга, яка має неабиякий попит серед мешканців та гостей міста – це доставка їжі у Львові цілодобово. Потреба в їжі існує постійно, а часу й сил на приготування дійсно смачних страв іноді не вистачає. До того ж зараз, в період пандемії COVID-19 та пов’язаними з нею обмеженнями, ця можливість стала справжнім порятунком для тих, хто любить попоїсти смачні страви від шеф-кухарів.

Кожен охочий може замовити улюблені позиції з ресторанного меню. У багатьох закладів Львова сьогодні є власна кур’єрська служба. Інші ресторани й кафе співпрацюють із сервісами доставки їжі (наприклад, Глово), які за свої послуги стягують із власників невелику плату з кожного замовлення. У зв'язку з активним розвитком сфери ІТ більшість ресторацій створила власні сайти для зручності споживачів, де можна подивитись меню та обрати найцікавіші страви.

Пропозиції закладів доставки їжі у Львові

Засидівшись на роботі, неочікувано може з'явитися відчуття голоду. Задовольнити потребу допоможуть спеціальні сервіси з доставки піци у Львові. Ознайомитися з асортиментом представлених на ринку закладів харчування можна на їх онлайн сайтах. Перейшовши за необхідним посиланням, потенціальний клієнт має змогу дізнатися інформацію про:

 • наявну продукцію;
 • орієнтовний час та вартість доставки;
 • актуальні знижки та акції.

Приємною несподіванкою може стати новина про безоплатне отримання наступної одиниці товару. Серед найпопулярніших акційних пропозицій першість має «Щасливі години», з умовами якої можна ознайомитися в закладі харчування чи на офіційному сайті.

Які страви доставляють у Львові?

Варто розуміти, що не кожен харчовий продукт є можливість доставити. Зазвичай обираються страви, які не псуються певний час під впливом зовнішніх факторів, легко та швидко готуються. Вони повинні бути зручно та надійно запаковані, тому доставкою супів, борщів та інших рідких страв майже ніхто не займається.

У Львові багатьох людей цікавить доставка суші. Крім того, можна також замовити й інші види страв італійської, кавказької та японської кухонь, а саме:

 • бургери;
 • піцу;
 • локшину та рис WOK;
 • хачапурі;
 • шашлик тощо.

При виборі служби доставляння зверніть увагу на такі нюанси:

 • відгуки про сервіс;
 • якість обслуговування;
 • смак страв, їх зовнішній вигляд;
 • оперативність доставки.

Якщо вас цікавлять комплексні обіди, то замовляючи доставку їжі у Львові краще віддати перевагу знайомим та перевіреним ресторанам. У подібних закладах важлива свіжість сировини для виготовлення страви. Перевірка такого параметру допоможе уникнути проблем із травленням.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри