Йога, медитація, цигун Львів

Школа Даоських Мистецтв: цигун у Львові
12 дуже добре
1133 перегляди у травні
Центр Оксани Слінько, заняття йоги
11.84 дуже добре
1668 переглядів у травні
10.67 дуже добре
94 перегляди у травні
94 перегляди у травні
94 перегляди у травні
94 перегляди у травні
94 перегляди у травні
94 перегляди у травні
94 перегляди у травні
12 дуже добре
94 перегляди у травні

Йога у Львові

Йога - це не тільки комплекс вправ, але й унікальна можливість духовно наситити своє тіло. Сьогодні існує багато різноманітних видів цього вчення, тому кожен може обрати для себе найбільш привабливий варіант. Деякі типи дозволяють розібратися в собі, ціль інших - вдосконалити своє тіло, окремо виділяють й лікувальні варіанти, що дозволяють позбавитись неприємної болі в спині. Проте зовсім не треба бути професіональним спортсменом, щоб розпочати тренування. На сторінці “Йога у Львові” представлені адреси й інша контактна інформація центрів, де проводять групові та індивідуальні заняття.

Деякі вважають, що ходити на тренування до професіоналів й сплачувати за це кошти - нераціонально. Багато інформації й безкоштовні відеоуроки можна знайти й в інтернеті. Проте спеціалісти радять початківцям не робити дурниць, адже інструктор зможе поправити вас і скорегувати заняття враховуючи особливості клієнта. До того ж домашня атмосфера спонукає робити усе занадто швидку чи навпаки - повільно.

Як дізнатися чи гарний інструктор?

Якщо ви вирішили відвідувати центри, то необхідно уважно придивитися до тренера. Зазвичай перше тренування безкоштовне, тож у кожного клієнта є час і можливість знайти студію в залежності від власних інтересів й вподобань. Під час занять радять подивитись на інструктора:

  • негативним стане навантаження групи власними поглядами на світ від майстра;
  • вас не повинні бажати змінити;
  • зверніть увагу на спеціалізацію йоги, наприклад, для позбавлення болів у спині не варто ходити у клуби, де люблять “тантари”;
  • інструктор повинен бути уважним, слідкувати за вашим тілом.

Спираючись на цю інформацію вдасться знайти ідеального вчителя для себе. Отримати більш детальну інформацію з приводу вартості, одягу для йоги, розкладу занять можна на офіціальному сайті центру чи за контактним телефоном, зо можна знайти на порталі. Також доцільно переглянути відгуки клієнтів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри