Салони краси та перукарні Львів

Cалон краси Anorr
12 дуже добре
1650 переглядів в лютому
Студія краси ДіСоло
12 дуже добре
504 перегляди в лютому
Cалон краси Юната
12 дуже добре
3198 переглядів в лютому
Салон краси PerfectOn
12 дуже добре
111 переглядів в лютому
De Massage
12 дуже добре
3389 переглядів в лютому
Mon Real, студія краси
12 дуже добре
2172 перегляди в лютому
Салон краси Меліна
12 дуже добре
428 переглядів в лютому
Ілона Демків, професійне нарощення волосся
10.85 дуже добре
3933 перегляди в лютому
Beauty and health school by "DIAS" - курси перукарів, манікюру, візажу,косметології, масажу у Львові
9.43 дуже добре
3540 переглядів в лютому
L'original - салон краси у Львові
12 дуже добре
727 переглядів в лютому

Салони краси у Львові

Кожна жінка хоче завжди залишатися привабливою. Що вона тільки не робить для досягнення цієї мети. Швидкий темп життя, великі навантаження та стреси виразно позначаються на обличчі прекрасної статі. Проте сучасна індустрія краси, пропонує всім охочим доглядати за своїм тілом не прикладаючи великих зусиль. Для цього треба завітати до салонів краси у Львові. В таких закладах працюють справжні майстри своєї справи, зі спеціальною освітою та знаннями.

Для яскравого та свіжого вигляду не обов’язково кардинально змінювати образ. Достатньо декілька спеціальних процедур та догляд за волоссям, і образ жінки засіяє новими барвами.

Види послуг у салонах краси Львова

Тільки-но переступаючи поріг салону краси жінка потрапляє в особливе місце, де панує краса та гармонія. Для клієнтів пропонується великий перелік послуг, серед яких можуть бути:

  • манікюр;
  • спа;
  • ультразвукова чистка обличчя;
  • лазерна епіляція;
  • педикюр;
  • перукар;
  • та інше.

Догляд за шкірою обличчя справа не з легких і доволі часто жінки допускають помилки при цьому. Професійний косметолог допоможе провести правильну чистку, зволожить шкіру та наситить її вітамінами та мікроелементами. Крім того, він дасть дієві поради щодо догляду, та розповість, що зі звичних процедур, які жінки проводять щодня самостійно, шкодить шкірі.

Гарні доглянуті руки – це візитівка кожної жінки. По руках завжди можна сказати її вік та зрозуміти умови життя та праці. Тому догляду за ними треба уділяти багато часу. Майстер з манікюру допоможе зробити руки ніжними та красивими, а нігті покрити лаком з сучасним дизайном, який буде привертати захопливі погляди оточуючих.

Слід зауважити, що салон красоти відрізняється від звичайної перукарні. Різниця на сам перед знаходиться у кількості послуг та класу їх виконання.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри