Салони краси та перукарні Львів

Промо
Салон краси Маска у Львові (Maska beauty salon)
23 перегляди в червні
Салон краси Delight Body у Львові
12 дуже добре
140 переглядів в червні
Cалон краси Юната
12 дуже добре
700 переглядів в червні
Mon Real, студія краси
11.4 дуже добре
594 перегляди в червні
Ілона Демків, професійне нарощення волосся
10.37 дуже добре
416 переглядів в червні
LaserSSpace центр лазерної епіляції та косметології
12 дуже добре
400 переглядів в червні
Алла, перукарські послуги
12 дуже добре
218 переглядів в червні
Салон краси Меліна
12 дуже добре
204 перегляди в червні
Магазин для ЛаміМейкерів, Бровістів
12 дуже добре
52 перегляди в червні
Салон краси AnIva у Львові
10.47 дуже добре
1089 переглядів в червні
5.89 добре
145 переглядів в червні

Салони краси у Львові

Кожна жінка хоче завжди залишатися привабливою. Що вона тільки не робить для досягнення цієї мети. Швидкий темп життя, великі навантаження та стреси виразно позначаються на обличчі прекрасної статі. Проте сучасна індустрія краси, пропонує всім охочим доглядати за своїм тілом не прикладаючи великих зусиль. Для цього треба завітати до салонів краси у Львові. В таких закладах працюють справжні майстри своєї справи, зі спеціальною освітою та знаннями.

Для яскравого та свіжого вигляду не обов’язково кардинально змінювати образ. Достатньо декілька спеціальних процедур та догляд за волоссям, і образ жінки засіяє новими барвами.

Види послуг у салонах краси Львова

Тільки-но переступаючи поріг салону краси жінка потрапляє в особливе місце, де панує краса та гармонія. Для клієнтів пропонується великий перелік послуг, серед яких можуть бути:

  • манікюр;
  • спа;
  • ультразвукова чистка обличчя;
  • лазерна епіляція;
  • педикюр;
  • перукар;
  • та інше.

Догляд за шкірою обличчя справа не з легких і доволі часто жінки допускають помилки при цьому. Професійний косметолог допоможе провести правильну чистку, зволожить шкіру та наситить її вітамінами та мікроелементами. Крім того, він дасть дієві поради щодо догляду, та розповість, що зі звичних процедур, які жінки проводять щодня самостійно, шкодить шкірі.

Гарні доглянуті руки – це візитівка кожної жінки. По руках завжди можна сказати її вік та зрозуміти умови життя та праці. Тому догляду за ними треба уділяти багато часу. Майстер з манікюру допоможе зробити руки ніжними та красивими, а нігті покрити лаком з сучасним дизайном, який буде привертати захопливі погляди оточуючих.

Слід зауважити, що салон красоти відрізняється від звичайної перукарні. Різниця на сам перед знаходиться у кількості послуг та класу їх виконання.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри