Нігтьовий сервіс

Мінікюр і педикюр в Emi Lviv
11.98 дуже добре
10523 перегляди в лютому
Майстер манікюру в салоні краси Soul of Beauty
12 дуже добре
8235 переглядів в лютому
Студія краси "Beauty Secret"
11.07 дуже добре
6835 переглядів в лютому
Манікюр і педикюр,Перманентний макіяж, фарбування брів Львів
12 дуже добре
496 переглядів в лютому
Майстерня краси Іванни Кмець, школа шугарінгу
12 дуже добре
177 переглядів в лютому
Smart Nails School - переваги навчання у нас
11.5 дуже добре
3980 переглядів в лютому
Манікюр у Студії краси ДіСоло
12 дуже добре
449 переглядів в лютому
Школа манікюрного мистецтва Мар'яни Павлишин
11.85 дуже добре
11255 переглядів в лютому
Манікюр та педикюр у Салоні краси Юната
12 дуже добре
7311 переглядів в лютому
Курс художнього розпису, розпис Жостово
12 дуже добре
16671 перегляд в лютому

Манікюр у Львові

Охайні та красиві руки – це візитівка любої жінки. Догляд за ними дуже важливий, і суттєво покращує їх стан. Якщо руки занедбані, то це наводить на думку о тяжкій долі жінки, та о постійній праці. Ще у минулому столітті, по руках прекрасної статі можна було зрозуміти до якого прошарку населення вона відноситься.

Невже жіночі руки настільки важливі для оточуючих? Та чи насправді вони видають справжнє життя людини незалежно від розповіді?

Як не дивно, але ця незначна ділянка тіла жінки насправді, як лакмусовий папір яскраво показує справжній стан речей. Жіночі нігті завжди звертали на себе увагу. Сьогодні манікюр у Львові не тільки засіб догляду за собою та дотримання гігієни, це можливість самовираження.

Види манікюру та його необхідність у сучасному світі

Існує багато видів манікюру, але до найпопулярніших можна віднести такі:

  • французький;
  • японський;
  • апаратний;
  • обрізний;
  • арт-френч;
  • та інші.

Вони відрізняються за методикою праці та кінцевим результатом. Так багато жінок надають перевагу манікюру з покриттям нігтьової пластини гель-лаком. Це зручно та красиво. Такий лак не змивається та не відлущується на протязі декількох тижнів, та дозволяє на деякий час забути о незручностях та насолоджуватися естетичним виглядом нігтів. Такий лак має широку палітру й може використовуватися у різних видах манікюру.

З приходом весни люди відчувають натхнення та бажання відновити гардероб та внести нові барви у своє життя. Весняний манікюр допоможе задовольнити таке бажання без витрачання великих коштів. Він містить різні яскраві палітри та художній потенціал майстра.

Крім нігтів на руках треба дбати й о ніжках. Майстер манікюру також спеціалізується на педикюрі, та допоможе тримати ніжки чистими та охайними.

Манікюр можна зробити власноруч, а можна завітати до майстра і довірити справу професіоналу. Єдина на що треба звернути увагу на вибір салону, де буде відбуватися процедура. Чистота та стерилізація робочих інструментів обов’язкова складова гарного манікюру. Не слід довіряти свої руки майстру с неохайними інструментами та робочим місцем.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри