Спортивно-тактичні клуби, тири Львів

Пейнтбол Львів - клуб DELTA (Дельта - пейнтбол, лазертаг, страйкбол)
12 дуже добре
284 перегляди у вересні
9.48 дуже добре
127 переглядів у вересні
10 дуже добре
63 перегляди у вересні
12 дуже добре
49 переглядів у вересні
12 дуже добре
49 переглядів у вересні
2 перегляди у вересні
2 перегляди у вересні

Пейнтбол у Львові

Прагнення людини відчути екстремальні відчуття відомо з давніх часів. Раніше лицарі змагалися на турнірах, полювали та іншими засобами урізноманітнювали своє життя. Сьогоднішній світ пропонує шукачам пригод багато варіантів, один з них – пейнтбол у Львові. Це не просто гра, це спорт, азарт, розваги та гарний спосіб провести час. Сьогодні він стає все більш популярним та дає змогу потрапити в світ фантазій.

Пейнтбол - це командна гра, де використовується пневматична зброя заряджена кольоровими кульками. Вони покриті оболонкою з тонкого желатину, тому при доторканні до поверхні розриваються, залишив яскравий кольоровий слід.

Пейнтбол у Львові можливість стати ближче

У пейнтбол можуть грати всі, навіть діти, які досягли дев’ятирічного віку.Не зважаючи на це є деякі обмеження, щодо складу учасників команд. Так до гри не допускаються:

  1. люди в стані алкогольного сп’яніння;
  2. люди в стані наркотичного сп’яніння;
  3. люди з наявністю протипоказань до подібного роду занять.

Перш за все пейнтбол це весело. Зустрівшись на «полі бою» учасники протилежних команд намагаються влучити в суперника з пневмонічної зброї. Попадання в ціль призводить людину у повний захват та заставляє кров у жилах бігти швидше. Будучи в одній команді, люди демонструють організованість та командне мислення. Вони допомагають друг другу, що призводить до більшого порозуміння у звичайному житті.

Крім того, за допомогою такої розваги можна організувати веселий день для групи дітей. Уявляючи себе справжніми воїнами, маленькі герої безстрашно використовують знаряддя, уважно слухають інструктора та вчаться поводитися зі зброєю. Після закінчення дитячих «бойових дій» клуби пропонують організувати «дитячій стіл». Після активної цікавої гри, діти з задоволенням погоджуються підкріпитися на природі.

Крім звичного пейнтболу, клуби пропонують сучасну розвагу лазертаг. Де замість звичної зброї, в руках у бійців знаходяться лазерні пістолети.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри