Родзинкою цьогорічного  ІІІ Міського Свята сиру і вина стане виготовлення давньої символіки та іграшки – сирних коників. Тож у Львові з 19 по 21 жовтня на площі Ринок народні умільці поділяться давньою рецептурою та проведуть майстер-класи з справжнього мистецтва виготовлення цього улюбленого дітьми сирного гостинця.

На святі кожен зможе виліпити свою особливу сирну скульптурку, якою можна не тільки поласувати, а й подарувати, як їстівний сувенір для родичів та близьких.

За лічені хвилини з-під Ваших рук з кусочка сиру народиться фантастична кумедна тваринка. Весело та смачно буде усім: від малого до великого!

Сирні коники – це щось унікальне, що несе в собі давню символіку, залишаючись культово-магічним святковим атрибутом, але приємно смачним. Іграшка з сиру дуже відрізняється від інших видів сиру, адже її смак дуже ніжний, трохи солонуватий.

У давні часи сирні фігурки робили пастухи на полонинах і по поверненню додому використовували їх в якості подарунків для дівчат. Коників оздоблюють збруєю, сідлами, бубонцями, іноді він з вершником. Спробуйте виліпити оригінальну їстівну іграшку із сиру і переконаєтесь, що це смачно, поживно і весело!