Цього року в Салоні прийняли участь 541 фотограф з 52 країн світу. Виставка складатиметься з 80 найкращих робіт українських та закордонних фотографів в секціях «Портрет», «Материнство і сім’я», «Жанрове фото», «Етно і тревел», «Мода та Гламур», «Ню».

На розгляд міжнародного журі було представлено 5093 фотографій, з яких було відібрано 431 найкращу роботу для проведення експозиції і розміщення в каталозі Салону.

Салон проходить під патронатом Всесвітньої Федерації Фотомистецтва (FIAP), Фотографічного Товариства Америки (PSA), Королівського Фотографічного Товариства (RPS), Міжнародного об’єднання фотографів (UPI), Європейського Фотографічного Союзу (ISF), Cпілки Австрійського союзу фотоаматорів (VÖAV), Національної спілки фотохудожників України та за підтримки Міністерства культури України.

Після урочистого відкриття у Львові, заплановано велике турне виставки Салону «З любов’ю до Жінки» в 21 місті у 14 країнах, зокрема Київ, Україна; Прага, Чеська Республіка; Вроцлав, Польща; Загреб, Хорватія; Братислава, Словацька Республіка; Відень, Австрія; Будапешт, Угорщина; Бухарест, Румунія; Пафос, Кіпр та ін. Цьогорічний Салон розширив кордони аж до Лос-Анджелеса, США; Ванкувера, Канада та Сінін, Китай.