Виконавці:

  • Софія Соловій, сопрано
  • Андрій Карпяк, флейта
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Сергій Бурко, музичний керівник та диригент

Програма:

  • Леопольд Моцарт (1719–1787). Симфонія ре мажор
  • Allegro
  • Andante non poco
  • Presto
  • Франц Ксавер Вольфганг Моцарт (1791–1844). Рондо мі мінор для флейти та камерного оркестру, аранжування Андрія Карпяка
  • Шість пісень, тв. 21, присвята Емілії Шредер, аранжування Володимира Дуди
  • «Aus dem Französischen des J.J. Rousseau / Wie der Tag mir schleichet»
  • «Die Entzuckung»
  • «An die Bäche»
  • «Seufrer»
  • «An Sie»
  • «Le Baiser»
  • Полонез
  • Вольфганг Амадей Моцарт (1756–1791). Дивертисмент фа мажор, KV 138
  • Allegro
  • Andante
  • Presto
  • «Laudate Dominum», KV 339
  • «Serenata notturna» № 6, ре мажор, K 239
  • Marcia. Maestoso.
  • Minuetto. Trio.
  • Rondo. Allegretto

Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – символ європейської культури в усій її пишноті. У Львові ж шанують не лише середущого Моцарта, а всю династію, особливо сина Вольфганга – Франца Ксавера – Львівського Моцарта. Інтелігентність та галантність музики якого особливо резонує з репертуаром оркестру «Віртуози Львова».

Тож саме цим колективом був започаткований проєкт «Три Моцарти», де звучала б музика трьох генерацій родини. Патріарха родини – Леопольда Моцарта, його сина та кращого учня – Вольфганга Амадея та Франца Ксавера Моцарта, спрага до незалежності якого привела у Львів, де й була написана частина його музики. З року в рік програми збагачувалися новими творами композиторів, які доповнювали аранжування музикантів та друзів оркестру. Так у цей вечір Рондо мі мінор Вольфганга Амадея Моцарта прозвучить в опрацюванні Андрія Карпяка – соліста концерту.

«Віртуози 45» стали нагодою для ще однієї знаменної події оркестру – презентації диска «Три Моцарти». Поміж суто інструментальних композицій в якому вирізняються шість пісень для голосу та оркестру Франца Ксавера Моцарта, які для «Віртуозів Львова» аранжував Володимир Дуда. Усі пісні датовані 1808-1815 роками – періодом служби Франца Ксавера у маєтках галицьких аристократів, а також перші роки перебування у Львові. Згодом, саме їх композитор представив і ширшій європейській публіці, утвердившись ще одним талантом, гідним прізвища Моцарт. У цей вечір віртуозний моцартівський фортепіанний супровід замінить не менш вишукане звучання оркестру, солюватиме з яким сопрано Софія Соловій.