Якщо у вас з колегами вже починається новорічний настрій, то пора шукати те саме ідеальне місце для вашого ідеального новорічного корпоративу!

Свято на території високих емоцій і високої кухні

У CLOUDno7 навіть без новорічної ялинки чи кольорової мішури можна відчути себе щасливим (хоча, звісно ж, ялинка буде і на її верхівках горітимуть яскраві зірки). В атмосфері гостинності, смачної кухні і стильного інтер’єру так і хочеться піднімати святкові келихи та згадати з колегами особливі події року.

 

Не важливо де, а важливо з ким? 

У CLOUDno7 це правило не діє. Естетика вигляду – особливість закладу. Розміщення в серці Львова на останньому поверсі торгового центру є перевагою для тих, хто любить насолоджуватись архітектурою. Під час корпоративу ви захоплено спостерігатимете з панорамної тераси за передсвятковою метушнею Львова.

Для вашого свята – у нас є чотири ексклюзивних зали. 

В якому із них вам найбільше хочеться повеселитись?

 

Купол 

 

Чарівності залу додає дерево, що росте через всі поверхи і створює ефект єднання з природою. Ви відчуєте себе героєм новорічної казки, що опинився взимку десь серед... Мальдів. А ще вас вразять панорамні вікна, через які буде видно зірки на передноворічному небі.

 

Бенкетний Зал

 

Зал для великих святкувань. Мармурові столи, м’які крісла у стилі хай-тек та багато рослин додають йому атмосфери. А ця стеля... мов прикрашена мільйонами новорічних вогнів. Під нею набагато затишніше загадувати бажання у колі колег на наступний робочий рік.

 

Panorama Hall

 

В цьому залі може відбутись ваш найзатишніший корпоратив. Полум’я в каміні, панорамні вікна та близькі люди за столиком створять правильний настрій. А ввечері зал запалає неоновим світлом.

 

Vocal Bar Karaoke

Якщо давно мріяли відсвяткувати новорічний корпоратив на тропічних островах, то обирайте цей зал. Багато зелених насаджень довкола створюють райський вигляд. Тут є багато місця для запальних розваг. Інтер’єр прикрашають цікаві скульптури чоловіків, які підпирають своїми атлетичними руками дзеркальну стелю та кам’яну підлогу.

 

До речі, для великих компаній є можливість об'єднати декілька залів, розмістивши 200 осіб. Місця вистачить усім!

 

Все одно важливо з ким

 

Окрім ваших колег, новорічний корпоратив зроблять фантастичним і інші люди. Це талановиті шеф-кухарі, привітні офіціанти, запальні ведучі та учасники насиченої святкової програми! Корпоратив у CLOUDno7 – це той випадок, коли потрібні люди зібрались у потрібному місці, щоб зробити вас істинно щасливими. А особливе меню та преміальна алкогольна карта бездоганно доповнять ваш новорічний вечір. В різноманітній кухні представлені європейські, азіатські, українські, японські страви, а також кухня ф'южн.

 

Show must go on

 

Корпоратив – це тільки репетиція перед святкуванням реального Нового року? Ні, у CLOUDno7 тільки справжні забави. Бронюйте місце вже зараз.

 

Адреса: площа Соборна, 14, м. Львів

Контакти: +38 098 111 000 7

Години роботи: 09:00 – 05:00

https://cloud7.com.ua/