Вперше на манежі Львівського цирку, Міжнародний проект з Німеччини, шоу «Expressio». Нестандартний формат шоу представляє собою унікальне видовище, своєрідний фестиваль екстремальних циркових номерів.

Висококласні артисти з різних країн світу: України, Перу, Бразилії, Ефіопії, Колумбії, Болгарії зберуться у Львові, щоб разом з вами піти у відрив.

Під якісний музичний супровід в стилі рок, вони продемонструють понад складні трюки, які, буває, не співвідносяться з законами фізики.

Протягом всього шоу концентрація екстриму буде наростати, але появи коміка фріка, дозволять миттєво розслабитися, налаштуватися на веселий лад.

У фіналі шоу буде представлений, один з найбільш видовищних номерів, «Moto Glob Courage», це швидкісна їзда на мотоциклах, під час якої рев моторів і вереск стираються об метал покришок заглушає все навколо, викликаючи почуття страху і захоплення за учасників швидкісної їзди.

Шановні жителі та гості міста Львова, відвідати унікальне шоу з Німеччини «Expressio» буде цікаво всім, незалежно від статі і віку, вражаюче видовище, безумовно залишить вам масу позитивних емоцій.

Квитки тут: https://gastroli.ua/--Цирк