“Кручу педалі, щоб вони жили” – благодійний велопробіг, який щороку відбувається у Львові.

Ініціатори заходу - співак Арсен Мірзоян та благодійний фонд “Запорука”.

7 серпня 2021 року відбудеться п’ятий ювілейний велопробіг.

За 5 років захід став великим родинним святом для тисячі львів’ян та гостей міста: компанії, родини, дитячі колективи, батьки з немовлятами у спеціальних велосипедних кріслах і навіть з домашніми улюбленцями збираються у центрі міста Лева. Учасники спілкуються, влаштовують фото- та автограф-сесії із Арсеном Мірзояном та вирушають на велосипедах середмістям Львова.

Мета велопробігу 2021 року – зібрати щонайменше 300 тис. грн. на капітальний ремонт кабінету функціональної діагностики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру в Львові (чорнобильська лікарня). Саме у цьому кабінеті регулярно проходять обстеження онкохворі діти, у яких через рак відбулися зміни у роботі серцево-судинної та/або дихальної систем.

Велопробіги з Арсеном Мірзояном у попередні роки зібрали близько пів мільйона гривень. Завдяки учасникам велопробігів було відремонтовано 6 палат відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії лікарні та придбано 5 інфузоматів для онкохворих дітей.

Щоб взяти участь у велопробізі, потрібно сплатити реєстраційний внесок. Для цього клікніть кнопку "Купити квитки" на цій сторінці і завантажте квиток на свій девайс або роздрукуйте.

Старт велопробігу 7 серпня о 10:00 на площі біля Оперного театру.

Співорганізатор акції – мережа прокату veliki.ua. розробили маршрут ( https://goo.gl/maps/ntnnYVQyu53t3vh18  ), який зможе подолати кожен. У день велопробігу компанія надає 10% знижку на оренду роверів для учасників. Забронювати велосипед можна за телефоном: 050 388 23 04

УВАГА! Видача стартових номерів: 6 серпня (п'ятниця) у офісі Благодійного фонду "Запорука" (м. Львів, вул. Івана франка, 15) з 12:00 до 19:00 години. Для довідок: 0979671256 Марія Чубата - керівник офісу БФ "Запорука" у Львові

ВАЖЛИВО! Стартовий номер НЕ можна буде отримати в день події. Ми піклуємось про вашу і нашу безпеку і хочемо уникнути черг біля столиків реєстрації.

Проведіть гарно час і допоможіть онкохворим дітям одужувати у гідних умовах!

Щоб зареєструвати свою корпоративну команду та обговорити бажані прояви для компанії зконтактуйте: +380504104484 Ірина Сахно, координаторка велопробігу від БФ "Запорука", [email protected] +380676144403, Тетяна Зякун, концерт-директорка Арсена Мірзояна, [email protected]