Відкриття авто ретро сезону на Львівщині 24.04.2021

Захід передбачає участь щонайменше 50 ретро екіпажів з Львівщини та ще чотирьох областей. Захід розрахований на 100-150 учасників, 400 глядачів та триватиме ~14 годин. Згідно програми, маршрут проходить через наступні локації протяжністю ~140км:

с. Зимна Вода – с. Домажир (ведмежий притулок) – с. Заверещиця (Аеродром Цунів) – м. Городок – с. Комарно – м. Миколаїв – м. Львів, вул. Старознесенська (iFestRepublic)

Ключовими елементами заходу є такі складові:

- Безкоштовний вхід на виставку ретро автомобілів у відповідних локаціях (11:00-13:00 Домажир, 14:00-17:30 Аеродром Цунів, 19:00-24:00 Fest Republic Lviv)

- 09:00-10:30 Реєстрація учасників West Auto Hub c. Зимна Вода, інструктаж, дистрибуція карт, атрибутики, поліграфії та формування колони у супроводі поліції і мед. допомоги

- Проведення майстер-класу із надання першої медичної допомоги (кваліфікованими особами)

- Організація екскурсій згідно маршруту та в місцях зупинки

- Соціальна програма (Демонстрація роботи алкотестерів, уроки жестів від поліцейського регулювальника, навчання від ГО «Спілка автомобілістів» щодо того, як працюють Airbag та паски безпеки в автомобілях та їх функції)

- Виставка ретро авто, пробіг та обід для дітей і осіб із обмеженими можливостями на території аеродрому (Співпраця із благодійним фондом "Вище неба")

- Організація ретро-ралі

- Розважальна програма: міні-гольф, стрільба з лука, конкурс із паралельного паркування

- Конкурс елеганції серед авто та на найкращий дрес-код серед гостей

- Благодійний аукціон

- Нагородження переможців, бенкет та вечірні вікторини

- Участь платна лише для учасників автопробігу (500грн з особи)