Весна – це ідеальна пора для того, щоб починати щось нове. Так от, пропонуємо внести в життя нову звичку – двічі на місяць проводити вечори з нами. Будемо розважатись і показувати усьому світу які ми розумаки.

Тільки давайте без зайвої скромності і без згадування хто там нам колись казав: «Ти- валянок/дуреписько!», – чи ще щось в тому дусі. Кожен з нас колись в житті таке чув і десь в певній ситуації таким був. Але це ж нас не визначає! У кожної людини свій унікальний життєвий досвід і всі ми експерти у тій чи іншій галузі, особливо нічого не роблення.

Що будемо робити? Бавитись інтелектуальні ігри схожі на «Що? Де? Коли?» От тільки відразу не віднєкуйтесь і не бійтесь! Запитання не будуть як для докторів наук. Будуть музичні загадки і прості запитання на логіку, уважність та інтуїцію. Буде й трішки питань на інтелект, але ви їх з легкістю візьмете якщо добре вчились в школі чи багато читаєте. Змагання командні, тому хтось з однієї сфери, хтось з іншої, і разом команда дасть гарний результат – ми в цьому переконані. 

Прийти до нас на гру треба, бо вас чекає:

– сміхотерапія

– тест на азартність

– оригінальний відпочинок

– нові знайомства

– цікаві штучки про все на світі

– подарунки.

А ще це чудова нагода вибратись з дому на лимонадик/пиво, вигуляти весняний світшот/платтячко та поспілкуватись з людьми на різні-різні теми!

Вистачить сидіти й коментити в соцмережах – виходьте в люди і покажіть світу, які ви чудові! Як кажуть в далеких Англіях, "rise and shine".

Пора cкуштувати щось свіженьке!

І ми готові стати вашою новою звичкою цієї весни.

Приходьте і приводьте друзів!

І маємо ще одну вибухову новину. Вестиме квіз сам Тарас Стадницький.

Формат гри: 9 турів по 7 запитань в кожному.

В команді від 3 до 10 гравців.

Внесок: 100 гривень з людини.

Реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/jtLLjuWPef3iuWUE8

Якщо в вас немає команди, також можете реєструватися і ми вас прилаштуємо. Ось посилання для Джокерів:

https://forms.gle/gpuNWY75VxRUKUYc7

Прокачуйте свій мозок – грайте в ГлуздоГерць