18 лютого о 16:00 відбудеться відкриття виставка Музею Гідності у Львові «Революція Гідності: спалахи пам’яті» у приміщенні Будинку офіцерів (вул. Театральна 22).

На експозиції будуть представлені особисті речі учасників Революції Гідності та ті, які були символами національного зриву. Зокрема це прапори, одяг, каски, бронежилети, бити та коктейлі молотова. Також тут можна буде побачити унікальні фотографії, які було зроблено у вирі цих подій.

Зокрема будуть представлені фотографії Максима Дондюка з особистої колекції Сергія Фоменка (лідера гурту «Мандри»), київських фотографів Юрія Чефонова та Володимира Кліщевського, російського фотографа Дмитрия Серебрякова та фото з колекція учасника Революції Гідності, львів’янина Олега Трайдакала.

До експозиції долучився також Львівський історичний музей, у фондах якого зберігаються автентичні речі зібрані на Майдані.

Також будуть експонуватись книги з колекції Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука, Будинку офіцерів та Музею Гідності. Тематика книжкової експозиції - Революція Гідності, окупація Криму та російсько – українська війна.

Експозиція виставки триватиме два місяці. За цей час планується провести екскурсії для школярів (з дотриманням усіх карантинних вимог), покази документальних фільмів того періоду а також дискусії, які допоможуть нам спільно зберегти пам'ять про події Революції Гідності та подвиг українських патріотів.

Організатор виставки «Революція Гідності: спалахи пам’яті»: Музей Гідності у Львові