19 листопада 2020 року в Національному музеї у Львові ім. АндреяШептицького (головна будівля, проспект Свободи, 20) відкривається виставкаживопису львівського художника Ігоря Гапона.

Ігор Гапон працює в царині станкового малярства та іконопису. Учасникбагатьох виставок та пленерів в Україні та за кордоном. Твори зберігаються вмузейних та приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Домінуючою в творчості художника є тематика Карпатського краю. Дляробіт І. Гапона властиві експресивність, упевнений рельєфний мазок, емоційназагостреність художнього бачення. Митець застосовує світлотіньові ефекти,композицію полотен визначає колір.

Ігор Гапон народився 1960 року у Львові. Закінчив Львівське училищеприкладного мистецтва ім. І.Труша та Львівський державний інститутприкладного та декоративного мистецтва. Велику колекцію своїх робіт авторподарував музею Івана Франка в селі Криворівня. В тому ж селі в церквізнаходяться багато ікон написаних художником. Ікону автора було подарованоВселенському Патріарху Варфоломію в Константинополі.