Здавалося б, що поєднує львів’ян із сиром та вином? Однак сьогодні мало хто знає, що чотири століття тому клімат у Львові був настільки теплим, що виноградники на південних схилах Високого Замку, Личакова, а потім — на пагорбах Кайзервальду, аж до Винників, давали львів'янам щорічно більше сотні бочок вина. Крім цього, львів'яни насолоджувалися вишуканим італійським, критським, іспанським та угорським вином, так як Львів був великим торговим центром.

Щодня, 23-25 жовтня на «Святі Сиру та Вина» гості зможуть відвідати великий Ярмарок сирів та вина, на котрому будуть представлена продукція, як великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти.

Окрім смакування та продажу «Свято сиру та вина» запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно і усією родиною!

Другий день свята буде присвячений одному з найулюбленіших десертів багатьох — СИРНИКУ! В цей день на святі буде представлено найширший вибір смачних сирників від різноманітних виробників. Відбудеться випікання ГІГАНТСЬКОГО ЛЬВІВСЬКОГО СИРНИКА за давніми рецептами, спільно з рестораторами Львова. Потім частування усіх гостей свята!

Протягом усіх днів свято запропонує велику інтерактивну програму для усієї родини!

Окрім постійно діючих атракцій, кожного дня свята гостей чекає особлива вражаюча шоу-програма!

Про споживання сиру та вина тут можна буде дізнатись усе! Знає хтось чи не знає, що таке брі, камамбер, шаблі, бордо чи рокфор… Не має ніякого значення. Це свято для всіх! І для поважних гурманів, і для людей, у кого лише пробуджується любов до найвишуканіших і, водночас, найдемократичніших продуктів у світі — сиру і вина!

Місце зустрічі справжніх гурманів — Свято сиру і вина у Львові.

Ціна квитка — 100 грн. Вже традиційно дегустаційний келих - у подарунок ;)