З 20 червня відкрито для огляду частину музейної експозиції. У внутрішньому дворику музею можна оглянути інформаційну виставку «Віра і розум» (Fides et Ratio).
До уваги відвідувачів – історії сімох людей, які змогли поєднати невтомну і плідну наукову працю зі служінням Богові. Це: канонік і астроном Миколай Коперник; ботанік, абат августинського монастиря і батько сучасної генетики Грегор Йоганн Мендель; черниця і перша жінка в США, що здобула докторську ступінь з інформатики Мері Кеннет Келлер; бельгійський священник, астроном і математик, один із авторів Великого Вибуху Жорж Леметр; український епідеміолог польського походження і священник Генрик Мосінг; митрополит Української православної церкви Канади, мовознавець, історик, перекладач Святого Письма Іван Огієнко (Іларіон); домініканський чернець і святий-покровитель вчених, що займаються природничими науками, Вчитель Церкви й учитель Томи Аквінського святий Альберт Великий. Виставка доповнена зображенням низки пам’яток з музейної колекції.
У виставковій залі музею експонуються макети українських дерев’яних церков XV–XVIII століть Західної України. Їх виготовив львівський майстер Михайло Яськович. Представлені роботи демонструють різні школи і типи сакральних споруд у дереві.
Поціновувач релігійної спадщини України побачить макет церкви святого Миколая Чудотворця, що у селі Колодному Закарпатської області. Саму церкву збудовано 1470 року. Її вважають найстарішим дерев’яним храмом України й однією із найдавніших у Європі.